Jump to content

1. ve 2. Nesil Mazda 3 İçin Balata ve Disk Önerisi Ortak Konu

Limpony
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1 saat önce, Fethi Bolat :

Teşekkürler abi 

Mayıs da kampanya olcakyuzde 90 orıjınal dusunursen şuan pıyasa fıyatına orıjınal takabılırsın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

85 tl ye n11 den aldığım ferodolardan şimdilik çok memnunum. Organik yumuşak balata sonrasında ses konusunda hiç üzmüyor. En az onun kadar sessiz, toz konusu da fena değil. Performans ise süper.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...
25.03.2018 at 21:37, Mutlu Tekir :

85 tl ye n11 den aldığım ferodolardan şimdilik çok memnunum. Organik yumuşak balata sonrasında ses konusunda hiç üzmüyor. En az onun kadar sessiz, toz konusu da fena değil. Performans ise süper.

Hocam selam, linkini atabilir misin balataların? Memnunsan ondan alıyım ben de. Teşekkür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, feiter :

Hocam selam, linkini atabilir misin balataların? Memnunsan ondan alıyım ben de. Teşekkür.

Otosüpermarket isimli satıcı. Zaten ferodoyu satan çok satıcı yok. Özel mesaj da gönderdim linkleri.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Mutlu Tekir :

Otosüpermarket isimli satıcı. Zaten ferodoyu satan çok satıcı yok. Özel mesaj da gönderdim linkleri.

Teşekkür ettim hocam tavsiyenle ben de bundan alıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

benimde ön balatayı değiştirmem lazım hep servisten alıyordum ama bu sefer 380 tl çektiler,ben de internetten baktım bosch veya trw var hangisini önerirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

05.08.2018 at 13:55, Maverick7881 :

benimde ön balatayı değiştirmem lazım hep servisten alıyordum ama bu sefer 380 tl çektiler,ben de internetten baktım bosch veya trw var hangisini önerirsiniz.

Delphi varsa delphi alın (85 tl) yoksa bosh işinizi görür. Ayrıca focus 3 lerle mazda 3 BL kasaların bir çok parçası uyumlu. Balata da aynı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Abilerim araba 115k oldu ustaya gösterdiğimde arka balataların iyi durumda olduğunu söyledi önlerde 3. Balatam 60k ve 100k değişti siz arka balata veya ön disk değiştirdiniz mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

48 bın ön dısk ve balata degıstı servısten orıjınal. 70 bın de ön balata gene degıstı Ate taktım. Nıye servıs malı galfer marka balata takmadım hem erken bıtıyor hem de  jantlar cok kırlenıyor demır tozu temızlemekten bıktım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 saat önce, ozgur35 :

48 bın ön dısk ve balata degıstı servısten orıjınal. 70 bın de ön balata gene degıstı Ate taktım. Nıye servıs malı galfer marka balata takmadım hem erken bıtıyor hem de  jantlar cok kırlenıyor demır tozu temızlemekten bıktım

48k neden değiştiki disk ne problemi oldu acaba ben de trw tercih ettim memnunum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Mazda41 :

48k neden değiştiki disk ne problemi oldu acaba ben de trw tercih ettim memnunum

21 mm'e düşmüştü diskler, yetkili servis degis dedi degistik aracin otomatik olmasi ve hanimin da kullanmasi bu duruma etken 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16.10.2018 at 10:30, ozgur35 :

21 mm'e düşmüştü diskler, yetkili servis degis dedi degistik aracin otomatik olmasi ve hanimin da kullanmasi bu duruma etken 

48k çok çok erken. 

Dik yokuşlardan inişlerde (100 km/s az hızda, üzeri şanzıman için sağlıklı değil) manuele alarak vites düşürün & motor frenini kullanın. Disk & balata daha uzun ömürlü olur.

Servis 'şunu değiştirelim' dediğinde de 2-3-4-5 kere düşünün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar selam benim de değişim zamanı geldi 50bin km deyim. Ön disk ve balataların orjinal markasını nereden hesaplı bulabileğimi bilen var mı ? veya kullandım şu marka iyi çıktı diyen de olur teşekkürler

Pardon arkadaşar benim ki 3. nesil başlığı doğru okumamışım kusura bakmayın iyi günler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Ürünün fiyatı şu an nerdeyse iki kat artmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ürünün fiyatı şu an nerdeyse iki kat artmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Icer marka için bahsettiğiniz yerden fiyat aldım ön arka Balata için toplam fiyat 450 tl olarak fiyat verildi. Bu durumda ferodo mu yoksa ıcer mi daha mantıklı? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...