Jump to content

1. ve 2. Nesil Mazda 3 İçin Balata ve Disk Önerisi Ortak Konu

Limpony
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar bıraz arastırdım bızım mazda 3 ler focus 2 ıle volvos 40 ıle aynı balatayı kullandıklarını gordum malum focus 2 balatası bızım balataların yanında bayagı dusuk malıyetlı bır bılgısı olan arkadas varsa sevınırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu bahsettiğin araçlar aynı platformda üretiliyorlar.. peugeot partner, citroen berlingo gibi... fakat parçaları aynı mı bilemeyecem...

link hatalı bu arada.  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

olculerını ve baglantı yerlerını ınceledım aynı

bır kac yerde de okudum nıye fazladan para verelım kı

orjınal markaları aynı ıkısıde ate..

ama ınternetten balata araken focus surusune bereket ve ucuz mazda yok gıbı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bır marka tavsıyesı almadık muhtemel herkes servıste ate marka taktırıp fazladan para odemısler tıpkı cam sıleceklerı gıbı :D

ben trw dıye bır marka buldum adamlar audının orjınal balatalarını uretıyorlar ve ınternette satıs fıyatı 30-38 ytl on balatalar ıcın 20 de taktırma parası verılse servıstekınden neredeyse 3 de 1 fıyatı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

neyse sorunu hallettım...

c-max focus 2 balatasını TRW marka kodu GDB1583

ınternette 35-45 arası ben mecbur kaldım 50 ytl ye aldım 15 ytl taktırma parası verdım toplam 65ytl ön balata degıstırme ıslemı tamamlandı .....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben mazda3 ler için ate marka balatanın en iyisi olduğunu duymuştum yedekparçacı (tunca) da öyle dedi servistede ate marka takıyolarmış fiyat kıyaslamasını buna göre yaparsak daha faydalı olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ate bır alman markası yanlıs bılmıyorsam en ıyı markalardan bırı

ama trw de audının orjınal balatalarını yapıyor yanı kalıte olarak fark olsa bılr fıyat olarak ucurum var aralarında

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben mazda3 ler için ate marka balatanın en iyisi olduğunu duymuştum yedekparçacı (tunca) da öyle dedi servistede ate marka takıyolarmış fiyat kıyaslamasını buna göre yaparsak daha faydalı olabilir

Yalnız şunu da unutma ki, Tunca da twr marka balata kullanıyor şu anda arabasında... :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

memnun degılmı :D :D

benımkıler orjınaldı sımdı cıkarttıklarım ate marka ama daha bıtmeden ıgrenc ses yapıyorlar dıye degıstırdım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ıscılık ucuz tutarsan yarıdan da az olur

malum ınternet satısı ıstanbuldan orada daha ucuzdur balatanın kendısı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapmış bi hata işte yüzüne vurmayalım :D

Ne hatası Ahmetim redrockum, limpony in de deiği gibi niye 2-3 katı para vereyimki, bende ööle yapıcam  :D şunun şurasında balataların 3000km falan ömrü kaldı. :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...