Jump to content

Jant hasarı (çiziği)

msuleme
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba,

Bu sabah kaldırıma sürtme sonucunda sağ ön jantta fotoğraflarda ki gibi çizikler oluştu. 

Mini onarım ya da benzeri tipte işlem ile düzeltilme şansı var mıdır?  Acelesi yok aslında ama kaskonun autoking ile anlaşması var, düzgün yapılabilecek bir şeyse poliçe dönemi içinde yaptırmak istiyorum. 

Teşekkürler 

5A2DBCEF-6DD5-436C-83F9-2EFB68596854.jpeg

5706C754-837F-41EF-8DC9-36738AD255A0.jpeg

54A45A5A-0FF2-4F94-AF15-C8C0D0E12A94.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Takipteyim. Autoking mini onarım yaparsa foto vs nasıl yaptığını paylaşırsanız sevinirim. Benim bildiğim kolay bir yolu yok bu çizikleri onarmanın. Normal rötuş yoklama boya sonrası sıfır gibi olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, Katil Balina :

benim jantlarda da oluştu bu tarz çiziklerden. muhtemelen zımparalayıp boyarlar ama kaskoya girer mi bilemedim.

Mini onarım kapsamında jant tamiri diye bir alan var ama bu tip işlemleri kapsıyor mu ben de bilmiyorum.  Poliçe dolmaya yakın göstereceğim, içime sinerse yaptırırım. 

23 dakika önce, quiteguide :

Çizilen alana ufak bir zimparalama + 4 jantida mat siyah pilastidip ile boyama.

Güzel bir çözüm olur.

Komple renk değişecek şekilde boyatmayı düşünmüyorum. Daha 6 aylık araç, çok erken bu tip işlemler için. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, kadirgündüz :

geçmiş olsun ben komple boyattım

istenirse tek olarak jantta orjinal rengine boyanabiliyor maliyeti 150 tl tek olarak 

Evet en mantıklısı komple boyatmak sanırım.

Bu arada çiziği günlük standart bakış mesafesinden zor gördüğümü fark ettiğimden şimdilik erteledim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...