Jump to content

2. Nesil Mazda 3 İçin Yan Marşpiyel Üretimi Yapıyorum

Marval
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar mazda 3 2010 ve 2013 arası yan marşpiyel üretimi yapıyorum arzu eden arkadaşlarım benimle irtibata geçebilir darbelere dayanıklı plastikten üretiyorum aracınızın boya koduna göre boyalı olarak gönderilir kalınlık 8 cm ve 12 cm aralığında isteğinize göre üretilecektir sayğı ve sevgilerimi sunarım 0554 127 76 13

20181126_081427.jpg

20181127_092201.jpg

Marval tarafından düzenlendi
Yeni resim yayınlama
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu tip eklentilerde, benim ilk dikkat ettiğim nokta, ilk bakışta gözüme gözüme girmemesi yani zaten orada imiş hissini vermesi. Ben beğendim elinize sağlık. Sedan için var mı? rakam nedir? İstanbul a kargo nasıl olur?

8 ve 12 cm derken? dikeyde mi dışa çıkıntı mı nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba teşekkür ederim benim üretimlerinde dediğiniz gibi göze batmıcak araçla bir bütünmüş gibi durucak şekilde tasarlıyorum aynı fikirdeyim sizinle 😊 ürün fiyatı 350 tl kargo ile gönderebilirim 8 cm 12 cm durumu yere olan yakınlık 8 cm rasimde gördüğünüz aracımdaki gibi duruyor 10 cm 11 cm 12 cm yere yaklaşıyor onu ifade etmeye çalıştım. Aracınızın boya renk koduna göre boyalı olarak göndere bilirim saygı ve sevgilerimle 😊 

20181127_092201.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, Marval :

8 cm rasimde gördüğünüz aracımdaki gibi duruyor

bunu beğendim, 8 cm. renk kodları ezberimde yok mazdada, fotodaki ile aynı ancak varyantı var mı bilmiyorum. kod a bakıp sizinle iritbata geçeceğim. Alayım ben bundan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben aslında, makyajlı 2012 sedan için sis farı krom çerceve arıyorum, ama yurt dışı çin sitelerinde bile yok. Sis farı çevresi hoş durmuyor, siyah ve mat.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bencede 8 cm doğru karar renk kodu kitapçığında yada internetde bulabilirsiniz bende bakabilirim renk koduna hangi renk aracınız yazarmısınız 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sisfarı çerçeveside üreticem benimde dikkatimi çekti açıkçası krom evet okonuyu en yakın zamanda halledicem sizi haberdar edicem 😊

Teşekkür ederim 😊 montajı çok kolay çamurluk içlerinden 2 şer ader akıllı vida ile sabitliyorsunuz kapı eşik kısmına silikon sokıp bağlaya bilirsiniz ben silikon sıkmadım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Çağlar Bayur :

bunu beğendim, 8 cm. renk kodları ezberimde yok mazdada, fotodaki ile aynı ancak varyantı var mı bilmiyorum. kod a bakıp sizinle iritbata geçeceğim. Alayım ben bundan 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Marval :

Sisfarı çerçeveside üreticem benimde dikkatimi çekti açıkçası krom evet okonuyu en yakın zamanda halledicem sizi haberdar edicem 😊

plastiğe krom yaparlar da görünümü çok pütürlü kalıyor. Bu tip işler elinizden geliyorsa ben olsam sis farının plastiğine entegre gündüz farı (led) tasarlanabilir. Siyah kapağı çıkarıp yerine takılan bir gündüz farı iş yapar bence.

Aracımın rengi sizdekinin aynısı.

20180530_135154.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet gündüz farı olabilir ben gündüz farını farlarımın içine silikon let lerleştirdim güzel oldu 😊 farın içine yarleştirme işini farı smkneden yaptım park ampüllerinin yuvasından silikon leti içeriye farın alt kısmına uzattım çok güzel oldu arabanızın rengi benimkinin aynısı boya kodu 38p aliminyum gri 😊 ben paşpiyelinizi üretiyorum ozaman bitirdiğinde kargoya vericem adresinizi bana bu numaran bildirirsiniz 😊 0554 127 76 13

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba çağlar bayur maşpiyelinin astarını bu akşam atıcam cuma yada cumartesi kargoya vericem 😀 hayırlı ve keyifli sürüşler dilerim nemutlu mazda kullanan güzel insanlara . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba çağlar marşpiyelin hazır numaramı verdim birdaha yazayım 0554 127 76 13 adresini yaz bana yarın kargolayayım hayırlı günlerde kullan 

20181130_210358.jpg

Marval tarafından düzenlendi
Resin
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...