Jump to content

Hibe mazda 3 aksesuarları

honuuu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Paylaşım için teşekkürler. 

Güneşlikler üç parça. Arka camlar ve bagaj camı için sanırım. Çocuk bazen uyuyor güneşten rahatsız oluyor. Uyar mı acaba bize?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt
9 saat önce, Mazda41 :

Abi kafalıklara da ben talibim 😊

Özelden adres vs bilgisi yazarsanız müsait bir zamanda göndereceğim 👍🏼

7 saat önce, tansu87 :

Paylaşım için teşekkürler. 

Güneşlikler üç parça. Arka camlar ve bagaj camı için sanırım. Çocuk bazen uyuyor güneşten rahatsız oluyor. Uyar mı acaba bize?

Uyar, ben de çocuklar için almıştım zaten baya kesiyo güneşi ve camları da açabiliyorsunuz takılıyken. Özelden  bilgilerinizi yollarsanız müsait bir zamanda kargoya vereceğim 👍🏼

1 saat önce, bariscevik :

Android teybi tamir ederim diyen birini buldum, ben alabilirim.

Tamadır, siz de aynı şekilde özelden adres bilgilerinizi yollarsınız 👍🏼

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, honuuu :

Uyar, ben de çocuklar için almıştım zaten baya kesiyo güneşi ve camları da açabiliyorsunuz takılıyken. Özelden  bilgilerinizi yollarsanız müsait bir zamanda kargoya vereceğim 👍🏼

Hocam teybi yapacak arkadaş dokunmatiği bulamamış, başkasına engel olmayım, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, honuuu :

Çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

07.01.2019 at 09:50, Arabalar :

Kullanmadığınız parçaları ücretsiz olarak diğer kullanıcılara göndermeniz ( bunları kargoya vermek bile bir iş ) taktir edilecek örnek bir davranış. Teşekkürler.

Artık pek uğramasam da bu forumda çok güzel günlerim geçmişti. Yeni insanlarla tanışıp yeni dostluklar kazanmıştım. Mazda'lı olmak, Mazda'cı olmak benim için gerçekten bir ayrıcalık ve zevkti. Bu vesileyle de buradan birilerine faydam olursa benim için yine ayrı bir mutluluk kaynağıdır. Herkese keyifli, emniyetli sürüşler. 🤙

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, honuuu :

Artık pek uğramasam da bu forumda çok güzel günlerim geçmişti. Yeni insanlarla tanışıp yeni dostluklar kazanmıştım. Mazda'lı olmak, Mazda'cı olmak benim için gerçekten bir ayrıcalık ve zevkti. Bu vesileyle de buradan birilerine faydam olursa benim için yine ayrı bir mutluluk kaynağıdır. Herkese keyifli, emniyetli sürüşler. 🤙

3 harflilere geçtiniz diye forumu mu bırakıyorsunuz? Yeni aracınızı tanıtırsınız, yaptıklarınızı, bakımlarını anlatırsınız. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

42 dakika önce, Mutlu Tekir :

3 harflilere geçtiniz diye forumu mu bırakıyorsunuz? Yeni aracınızı tanıtırsınız, yaptıklarınızı, bakımlarını anlatırsınız. 

Forumu bırakmam demeyelim de foruma zaman ayıramamam 3 harfliden ziyade 2nci çocuğa ve iş değiştirmeme denk geliyor.

Artık otomobile ayıracak pek vaktim olmuyor maalesef ve o heyecan da kaçınca amaçtan ziyade araç oldu artık otomobil. 

Belki bi roadster olsa tekrar heyecan gelir. 🙏

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

halı paspaslar duruyorsa ben talibim benim aracım 1. nesil aynı olduğunu biliyorum ancak tam emin değilim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Ilgaz-p :

halı paspaslar duruyorsa ben talibim benim aracım 1. nesil aynı olduğunu biliyorum ancak tam emin değilim 

Maalesef başka bi arkadaş paspasları daha önce istedi 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de sizin örnek davranisinizdan esinlenerek senelerce önce satin alip hiç kullanmadigim KNK kar zincirlerimi forumdan birine ücretsiz vermeye karar verdim.  Ancak, simdilik ben pek kargoya vermek zahmetini almak istemiyorum.  Bu nedenle, Izmir veya civarindan birinin mümkünse Gaziemir'e gelip benden almasini tercih ediyorum.

Asagida fotograflar var.  Kutuyu hiç açmadim.  Daha önceki bir aracimla kisin Istanbul'a gitmeden önce almistim ama yolda hiç kar olmadigindan zincirler kullanilmadi.  O gün bu gündür evde duruyor.  Eger araciniza uyup uymadigini check etmek isterseniz, buradan lastik ebadlarinizi yazin.  Ben de kutu üzerine bakarim.

IMG_20190109_123757.jpg

IMG_20190109_123726.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

47 dakika önce, AKayhan :

Ben de sizin örnek davranisinizdan esinlenerek senelerce önce satin alip hiç kullanmadigim KNK kar zincirlerimi forumdan birine ücretsiz vermeye karar verdim.  Ancak, simdilik ben pek kargoya vermek zahmetini almak istemiyorum.  Bu nedenle, Izmir veya civarindan birinin mümkünse Gaziemir'e gelip benden almasini tercih ediyorum.

Asagida fotograflar var.  Kutuyu hiç açmadim.  Daha önceki bir aracimla kisin Istanbul'a gitmeden önce almistim ama yolda hiç kar olmadigindan zincirler kullanilmadi.  O gün bu gündür evde duruyor.  Eger araciniza uyup uymadigini check etmek isterseniz, buradan lastik ebadlarinizi yazin.  Ben de kutu üzerine bakarim.

IMG_20190109_123757.jpg

IMG_20190109_123726.jpg

Hocam izmir’de kar yok ki :) istanbul’dan talibim. Dün kaydık zaten. Ufak bişeler oldu :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, tansu87 :

Hocam izmir’de kar yok ki :) istanbul’dan talibim. Dün kaydık zaten. Ufak bişeler oldu :(

Geçmis olsun.  Dogru, Izmir'de kar yok ama belki Izmir'den kar olan biryerlere giden olabilir.  Izmir ve civarina öncelik verelim.  Bir süre sonra tekrar degerlendiririz.  🙂

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

AAA, biz İzmir de güya buluşacaktık vs vs. :) :) 

Güneşlikleri nereden aldın bu arada ben o kadar aradım bulamadım. :)
Verilmediyse talip olabilirim ama İstanbul'dayım. :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

07.01.2019 at 17:50, honuuu :

Hocam gunesliklere talibim kimse almıyorsa benim araçda hb çocuk uzun yolda rahatsız oluyor.ücreti neyse özelden hesap no atmaniz yeterli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

07.01.2019 at 00:31, Lupara :

Özelden ad soyad ve adres bilginizi gönderin, yarın kargoya vermeye çalışayım.

Ürünler geldi. Emeğinize sağlık

20190109_163817.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

06.01.2019 at 14:18, honuuu :

Merhaba arkadaşlar uzun süredir uğramıyordum foruma, bu uğrayışımda da ihtiyacı olan birilerine faydam dokunur umarım 

Bodrumu düzenlerken kutulardan birinden bulduğum eski aracım 2010 model hb mazda 3'ten kalma bi kaç parça var, eskişehir içi eldem teslim alabilecek arkadaşlara ücretsiz verebilirim 🤪

HB modeller için uygun tak çıkar güneşlikler. Yan güneşliklerden birinde ufak bir yırtık var.

HB modeller için uydun Visual Garage SharkFin Anten

Yazlık orijinal paspaslar.

Hafif ezikleri olan ama kullanılabilir durum da zincir seti. Car messe 100 numara, uyumlu olduğu ölçüler kutu üzerinde yazıyor resim aşağıda.

Yerine metal ledlilerini taktığım için kenarda duran siyah kapı eşikleri

Yerine gri kaplamalılarını taktığım için kenarda duran siyah kapı kolu tutamakları 

Tamir ettirip kullanabilecek varsa dokunmatik ekranı çalışmayan android double din

Gaz Fren pedalı kauçukları

Bagaj zemin halısı (sadece halı altındaki sert kısım yok)

Arka koltukların baş dayamalıkları

Lastik değiştirme seti (kriko, bijon anahtarı vs )

Logolu plakalık vidaları

Led ampüller vs vs.

IMG_9788.JPG

IMG_9789.JPG

IMG_9792.JPG

IMG_9794.JPG

IMG_9803.JPG

Android Double din ekranın dokunmatiği zort

IMG_9799.JPG

IMG_9800.JPG

IMG_9801.JPG

IMG_9802.JPG

Siyah plastik kapı eşikleri, kapı kolu tutamakları, pedal kauçukları.

IMG_9808.JPG

IMG_9809.JPG

IMG_9810.JPG

Bagaj halısı, arka koltuk kafa dayamalıklar, kriko vs

IMG_9811.JPG

IMG_9812.JPG

IMG_9813.JPG

IMG_9814.JPG

IMG_9815.JPG

Merhaba,

Verilmediyse ben de krikoya talibim.. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Listeden istediği ürünler için kargo bilgisi yollamayan varsa özelden bilgilerini yazabilir mi? yarın kargolayacağım. Daha önce yazanların tekrar yazmasına gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba dokunmatik ekranı ve paspaları rica etsem bana yollayabilirmisiniz 5 gün oluyor Mazda alalı eksiklerimi gidermeye çalışıyorum 👋

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...