Jump to content

Hibe mazda 3 aksesuarları

honuuu

Tavsiye Edilen Mesajlar

13 dakika önce, Bünyamin25 :

Merhaba dokunmatik ekranı ve paspaları rica etsem bana yollayabilirmisiniz 5 gün oluyor Mazda alalı eksiklerimi gidermeye çalışıyorum 👋

paspaslar ilk sayfadan @Lupara arkadaşımıza gidiyor.

Android double din'in dokunmatik ekranı çalışmıyor tekrar hatırlatayım, istiyorsanız özelden bilgilerinizi yollayabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Tüh şansıma 😊özelden bilgilerimi attım abi ekran tamirini yaptırabilirim gönderebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Bünyamin25 :

Tüh şansıma 😊özelden bilgilerimi attım abi ekran tamirini yaptırabilirim gönderebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏 

ok double din'de gitti, bilgileri aldım 👍

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Jant gobekleri duruyorsa 3 adet eksik aracimda . Memnun olurum forumda yeniyim. Bu arada sizi bu davranışınızdan sebeb tebrik ederim. İyi geceler 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun hocam. 

Eski sahibinin vermediği çeki demiri bijon ve kriko kolu setini ve de kapı kollarını göndermiş olduğunuz için çok teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...
‎9‎.‎01‎.‎2019 at 13:44, tansu87 :

Hocam izmir’de kar yok ki :) istanbul’dan talibim. Dün kaydık zaten. Ufak bişeler oldu :(

Benim kar zincirlerine Izmir'den hiç talip çikmadi.  Eger hala ilgileniyorsaniz size kargo ile gönderebilirim.  Açik adresinizi özelden yazin.  Yurtiçi Kargo ile gönderirim.  Zincir agir oldugu için ne kadar tutar, bilmiyorum.  Yalniz, lastik ebadlarinin uyduguna emin olun da bir sorun çikmasin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, AKayhan :

Benim kar zincirlerine Izmir'den hiç talip çikmadi.  Eger hala ilgileniyorsaniz size kargo ile gönderebilirim.  Açik adresinizi özelden yazin.  Yurtiçi Kargo ile gönderirim.  Zincir agir oldugu için ne kadar tutar, bilmiyorum.  Yalniz, lastik ebadlarinin uyduguna emin olun da bir sorun çikmasin.

205/55/16

uyar mı hocam?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

29 dakika önce, tansu87 :

205/55/16

uyar mı hocam?

Zincirin kutusu üzerinde 205/50/ 16 var ama 205/55/16 yok.  Bir bilene sormak lazim acaba uyar mi diye.  Benim bu konuda pek bir bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, AKayhan :

Zincirin kutusu üzerinde 205/50/ 16 var ama 205/55/16 yok.  Bir bilene sormak lazim acaba uyar mi diye.  Benim bu konuda pek bir bilgim yok.

Taban genişliklerinin aynı olması zincirin eninde problem çıkartmıyor. Fakat çaptaki büyüme nedeni ile  boyuna olarak ilave 60 mm kadar zincir uzunluğuna ihtiyaç var görünüyor. Eğer 205/50/16 nın zincirle çevrelenip kilitlenmesi esnasında 60 mm fazla tolerans var ise 205/55/16 ölçülerine de olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, AKayhan :

Hocam tşk ederim. Boşuna da almış olmayayım. Varsa 50 yanaklı arkadaş ona yardımcı olalım bence. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, tansu87 :

Hocam tşk ederim. Boşuna da almış olmayayım. Varsa 50 yanaklı arkadaş ona yardımcı olalım bence. 

Tamam, sorun degil.  Kim ilgilenirse zincir bende duruyor.  Gönderebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...