Jump to content

Mazda CX-3 Ayak Dayama

SafaTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Cx-3 ün ayak dayama kısmı kadife olduğu için çok kirleniyor ve kirlendiği zamanda temizlenmiyor. Kalıcı bir kir oluyordu. Ayak dayama sipariş etmiştim parça indirimi olduğu zamanda. Hem şık duruyor hemde ayak dayama kısmına rahatlıkla ayağımı uzatabiliyorum artık. 

IMG_20190122_121435.jpg

IMG_20190122_121433.jpg

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eski mazda3'ümde çin'den satın aldıklarımı ben de kullandım. çok işe yarar ve temiz bir görünüm sunuyor. pedallar için satın almadın mı @SafaTR?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Mehmet Özdemir :

eski mazda3'ümde çin'den satın aldıklarımı ben de kullandım. çok işe yarar ve temiz bir görünüm sunuyor. pedallar için satın almadın mı @SafaTR?

Yok almadım abi. Hem bütçem o an için çok elvermiyordu hemde gaz pedalı elektronik olduğu için hassasiyeti varmış çok güvenemedim. Komple sökülüyor tekrardan takılıyor. Gaz pedalında olmayıp frende olsa o da çok çirkin gözükecekti o yüzden sadece ayak dayamayı yaptırdım. Pedallar plastik olduğu için 2 silinince tertemiz oluyor. Hatta iç plastik parlatıcıları var ondan şöyle az birşey beze sürüp pedalları silince ayna gibi yapıyor. 

Ayak dayamanın olduğu yer böyle kadifemsi keçe gibi enteresan birşey. Ayağım deymiş bir kere o lekeyi çıkartana kadar canım çıktı. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...