Jump to content

Mazda 626 Alacağım Yardımlarınıza İhtiyacım Var

mervanpro
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle selamün aleyküm abiler siteye yeni katıldım Mazda 626 GLX 2 bin motor 91 model bi araç buldum kaporta iç iyi ama araç 370 bin km de alınır mı kime göstermek lazım işinin ehli ustası kimdir bi tavsiye lütfen .

mervanpro tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabanın rölantisi sabitse, vites geçişleri normalse, iç döşemeleri düzgünse, fiyat da makulse (10bin liranın altındaysa) almakta sıkıntı yok. Kmsine takılmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Lupara :

Arabanın rölantisi sabitse, vites geçişleri normalse, iç döşemeleri düzgünse, fiyat da makulse (10bin liranın altındaysa) almakta sıkıntı yok. Kmsine takılmayın.

Abim km’sine aldıktan sonra motor yerse diye takılıyorum açıkcası araba tertemiz orijinal boya yeni daha iç döşemeler filan da iyi durumda 12 bin istiyor alınır mı sizde bi yere motoru göstermem gerekir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motor siz kullanmaya başlayınca kendini yemez. Önceden sorunu varsa, arkadaş belirtmiş, önce rölanti düzeni, çekiş durumu, en önemliside yağ çok eski değilse 2000 devire getirdiğinizde motor kapağından buhar çıkıyorsa birazda basınçlı çıkıyorsa sorun, çıkmıyorsa iyi denilebilir. Motor ustasına mutlaka gösterin, o araca binecek, bir tur atacak değişik viteslerde devir yapacak, motoru dinleyip gerekli yerleri kontrol edecek, sizin içinizde rahat edecek.  Buradan kimse başka türlü garanti veremez, almanızı öneremez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Renegade :

Motor siz kullanmaya başlayınca kendini yemez. Önceden sorunu varsa, arkadaş belirtmiş, önce rölanti düzeni, çekiş durumu, en önemliside yağ çok eski değilse 2000 devire getirdiğinizde motor kapağından buhar çıkıyorsa birazda basınçlı çıkıyorsa sorun, çıkmıyorsa iyi denilebilir. Motor ustasına mutlaka gösterin, o araca binecek, bir tur atacak değişik viteslerde devir yapacak, motoru dinleyip gerekli yerleri kontrol edecek, sizin içinizde rahat edecek.  Buradan kimse başka türlü garanti veremez, almanızı öneremez.

Teşekkürler cevap verdiğiniz için İstanbul Avrupa yakasında yanıla alıp araca bakmaya gelecek bi usta nereden bulabilirim peki sizler yıllardır kullanıcı olarak bi tavsiyeniz varmıdır kardeşinize 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, mervanpro :

Abim km’sine aldıktan sonra motor yerse diye takılıyorum açıkcası araba tertemiz orijinal boya yeni daha iç döşemeler filan da iyi durumda 12 bin istiyor alınır mı sizde bi yere motoru göstermem gerekir mi ?

Fiyat biraz yuksek bence. 90 model ve 400bin kmde. 

Yaniniza alip gidebileceginiz usta bulmaniz zor. O araba rolantide sabit  duruyorsa yagini suyunu koyun gezin. Iki bakmayla motorun sagligi anlasilmaz diye dusunuyorum. 

Aracin degisenine orjinalligine bakmayin. Kullanisliligina bakin. Hem lpg hem benzinde calisiyorsa, dosemeler, kapi fitilleri, rolanti ve vites gecisleri normalse icine su almiyorsa pazarlik yapip alabilirsiniz. 

Illa icim rahat etsin diyorsaniz arabayi Marmara forumun karsisinda Ekinciler oto-Adem Ustaya goturebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, mervanpro :

Teşekkürler cevap verdiğiniz için İstanbul Avrupa yakasında yanıla alıp araca bakmaya gelecek bi usta nereden bulabilirim peki sizler yıllardır kullanıcı olarak bi tavsiyeniz varmıdır kardeşinize 

Adem usta merter’de. Yüksel usta var ikitelli’de. İkisi de işin ehlidir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 saat önce, tansu87 :

Adem usta merter’de. Yüksel usta var ikitelli’de. İkisi de işin ehlidir. 

Teşekkür ederim abicim Salı günü gideceğim eğer bi aksilik çıkmazsa aldıktan sonra sizinle paylaşacağım 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...