Jump to content

Ne Yazık ki Ben de Kaza Yaptım

münürb
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Çok geçmiş olsun ayni benim kaza gibi benimde sol taraf gitti sizin sanırım  kapılar değişecek 6 bin civarında kapılar sadece bende 18100 küsur çıktı fatura tramer belli mi kusur oranı karşı taraf ise %100 değer kaybına başvurun ben 8200 tl değer kaybı aldım 

196AEB43-8F44-48CD-9F64-43CBDEA38F4F.jpeg

59F74D68-6D83-4CA1-859D-DF7BAABADE9E.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, kadirgündüz :

Çok geçmiş olsun ayni benim kaza gibi benimde sol taraf gitti sizin sanırım  kapılar değişecek 6 bin civarında kapılar sadece bende 18100 küsur çıktı fatura tramer belli mi kusur oranı karşı taraf ise %100 değer kaybına başvurun ben 8200 tl değer kaybı aldım 

Çok sağolun sizede geçmiş olsun tahmini rakam 17.000 T.L. haftaya kısmetse araba çıkıcak ondan sonra koşturucaz bakalım işten güçten hiç bakmadım bile parça tedariği konusunda bir sıkıntı oldu kapının biri servise geldi diğeri başka yere gitti hafta sonuda araya girince iş biraz aksadı  Rabbim herkesi beterinden korusun kimsenin burnu kanamadı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dostum çok geçmiş olsun. Arkadaşların dediği gibi kusur oranına göre eğer kaybı alırsınız. 
Tekrarı olmasın inşallah. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, S.Halilduru :

Dostum çok geçmiş olsun. Arkadaşların dediği gibi kusur oranına göre eğer kaybı alırsınız. 
Tekrarı olmasın inşallah. 

Sağolun teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, Kırcı :

bununla geçmiş olsun inş , allah beterinden korusun

Sağolun teşekkürler

17 saat önce, Mazda41 :

Araç parçaları ne kadar pahalı tramer rakamları çok astronomik

maalesef tamir ücretleri orjinal parça ve servis ile olunca yüksek 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş