Jump to content

MAZDA 3 2. Nesil AT Arıyorum

Ertunc23

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba ;

Temiz bakılmış mümkünse 140 bini geçmemiş otomatik vites mazda 3 lpg takılı şekilde arıyorum.Varsa satmayı düşünen istanbul içerisinde görüşebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Ertunc23 :

Merhaba ;

Temiz bakılmış mümkünse 140 bini geçmemiş otomatik vites mazda 3 lpg takılı şekilde arıyorum.Varsa satmayı düşünen istanbul içerisinde görüşebiliriz.

merhaba,

Bende 80000 de lpg takılmamış HB otomatik var ve değiştirmeyi düşünüyorum ama aktif olarak kullandığımızdan satmak için haziranı bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21.03.2019 at 16:45, NeW3 :

merhaba,

Bende 80000 de lpg takılmamış HB otomatik var ve değiştirmeyi düşünüyorum ama aktif olarak kullandığımızdan satmak için haziranı bekliyorum. 

Fiyat ne düşünüyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21.03.2019 at 15:43, Ertunc23 :

Merhaba ;

@M.E.G arkadşımız da satacak, ilanlara bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012  55 binde, otomatik, hatasız boyasız.

lpg li, multimedia ekranı, orjinal yan marşpiyeller, sonax cam filmli falan tertemiz bir araç. Türkiye’ deki nadir araçlardan biridir.

Düşünürseniz iletişime geçebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Ertunc23 :

Arkadaşlar 60 üstü aramıyorum.Altı olması gerekiyor.

Pek de satmayı düşünmüyorum ama eğer ilgilenirseniz. Subaplar, sol motor takozu, tüm teker bilyeleri, v kayış gergi bilyeleri, orta aks taşıyıcı bilyesi, z rotlar, denge kolları, şanzıman yağı yeni (5bin km olmadı.) değişti. 

Aracımın tek eksiği pasta cila, 2 noktada güneş yanığı yeni oluşmaya başladı. Bir de ön camı çatlak. Vakit bulursam bunları da yaptıracağım gerçi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23.03.2019 at 07:51, Ertunc23 :

Fiyat ne düşünüyorsunuz ?

Kusura bakmayın dönüşüm geç oldu. Tam piyasasını bilmiyorum o nedenle bir fiyat veremeyeceğim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...