Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Kasiste Gelen Ses

abcsefa
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar. Geçtiğimiz günlerde 2012 Mazda 3 aracım ile uzun yol tecrübem oldu. Yollar yer yer bozuktu. Araç Birkaç kez ciddi çukura geldi, zannedersem amörtisör bitti ve taak diye ses geldi. Tabi içim gitti ama yapacak birşey yok. Şu an ise uzun kasidelerden geçerken daha önce olmayan hafif gıcırtı gibi bir ses geliyor.  ( ses zannımca ön taraftan geliyor) Neden yapıyordur bu sesi? yaşadığım şehirde mazdadan anlayan usta var mı bilmiyorum bu sebeple yetkili servise mi götürmeliyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erzurum'daki Mazda servisi müşteri memnuniyeti açısından Türkiye'de son sıralarda falandır herhalde. Belki @M.E.Gbir özel servis tavsiye eder size 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amartisörleri bilmiyorum fakat çoğu parçası fomoco olduğu için mazda servisine gitmeye gerek yok diye düşünüyorum. Tanıdık rot balanscı varsa götürün size bilgi verir, yoksa  1-2 yer söyleyebilirim. Parça alabileceğiniz yerleri de söylerim. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

53 dakika önce, M.E.G :

Amartisörleri bilmiyorum fakat çoğu parçası fomoco olduğu için mazda servisine gitmeye gerek yok diye düşünüyorum. Tanıdık rot balanscı varsa götürün size bilgi verir, yoksa  1-2 yer söyleyebilirim. Parça alabileceğiniz yerleri de söylerim. 

Söyleseniz iyi olur tanıdığım yer yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...