Jump to content

Mazda 3 sedan Cam film

Melikşah
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar arabamın camlarına film çektirmek istiyorum. Tüm camlara çektirmek ortalama kaça mal olur? bir ustaya mı çektirmeliyim yoksa kendim de yapabilir miyim? Cam film yasağı kalkmıştı ama yeni haberler görmeye başladım yok ışığın %70 geçirmesi gerekiyor önlerde, arkalar serbest gibisinden. Bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim iyi forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1000 tl Ön cam aır 80 ısığı yuzde 70 gecıyor ısıyı da yuzde 49 engellıyor. Kapılar ıcın 3 4 2 1 numara ıstedıgınızı yaptırabılırsınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, ozgur35 :

1000 tl

Piyasada 30-100 tl arası değişen cam filmleri arabaya çektirmesi bin tl öyle mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Markadan markaya degısıyor fıyatlar 200 e yaptırabılırsınız 400 e de 1000 e de  Kalıtesıne gore. Llumar yaptırdım ben ön cam ve sunroof da dahıl 1000 tl tuttu 10 yıl garantılı fılmler ama sonuna kadar hakedıyor gozluk takmıyorum artık arac ıcı buz gıbı şuan. Fılm dısardan sımsıyah olsa da arac ıcınde fılm yokmus gıbı eskı fılmsız halınden  bı farkı yok yanı. Gece gunduz sankı fılm yokmus gibıı çok ılgınç  Kabın karanlık degıl

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
28.03.2019 at 19:55, ozgur35 :

1000 tl Ön cam aır 80 ısığı yuzde 70 gecıyor ısıyı da yuzde 49 engellıyor. Kapılar ıcın 3 4 2 1 numara ıstedıgınızı yaptırabılırsınız

Polisin dikkatini çekecek kadar koyumu air 80. Ben ön ve ön yan cam için düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, g3z3g3n1616 :

Polisin dikkatini çekecek kadar koyumu air 80. Ben ön ve ön yan cam için düşünüyorum. 

air 80 direk seffaf film, hıc bır tonu yok  UV  yı 99 ısıyı da yanılmıyorsam yuzde 44 gıbı degerdı kesıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 saat önce, ozgur35 :

air 80 direk seffaf film, hıc bır tonu yok  UV  yı 99 ısıyı da yanılmıyorsam yuzde 44 gıbı degerdı kesıyor

Ön cam ve ön iki kapı için 350 TL fiyat aldım. Sizinki 1000 tl olunca benim aldığım fiyat biraz anormal geldi. Sahte olabilirmi? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, g3z3g3n1616 :

Ön cam ve ön iki kapı için 350 TL fiyat aldım. Sizinki 1000 tl olunca benim aldığım fiyat biraz anormal geldi. Sahte olabilirmi? 

SAhtedır abı İzmirde (yetkılı bayı  instagram adresı @llumarizmircom) şuan sadece ön cam air80 olarak  500 600 tl oldu dolar kuru nedenıyle, 4 kapı ve bagaj ıse atr serısı olarak 600 700 cıvarı Size tavsıyem Ankara bayıyı arayıp yasadıgınız sehırdekı orıjınal takan bayıyı ogrenmek Llumar ankara ÇAgrı'da : Ibrahım bey var 03123410032

İnstagram adresı @llumarcamfilmi

llumarcamfilmi'in profil resmi

llumarcamfilmi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
06.05.2019 at 23:33, ozgur35 :

SAhtedır abı İzmirde (yetkılı bayı  instagram adresı @llumarizmircom) şuan sadece ön cam air80 olarak  500 600 tl oldu dolar kuru nedenıyle, 4 kapı ve bagaj ıse atr serısı olarak 600 700 cıvarı Size tavsıyem Ankara bayıyı arayıp yasadıgınız sehırdekı orıjınal takan bayıyı ogrenmek Llumar ankara ÇAgrı'da : Ibrahım bey var 03123410032

İnstagram adresı @llumarcamfilmi

llumarcamfilmi'in profil resmi

llumarcamfilmi

bornova 3. sanayide royal class a llumar yaptırdım. Ön cam dahil hepsi 2 numara(yüzde 35 koyuluk) ama görüş bir tık etkiledi beni. filmi yaparken üst jelatini söktüklerinde llumar yazıyordu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun keşke 3. Sanayi'de  Serdar Bey'lerde  ''1001 Oto'' da yapsaydınız yetkılı bayı o sahte takma olayları yok. İlk 2 gün kabarcık olur sonra gecer Çok net bı görüntü olması lazım polarize güneş gözlüğü  gıbı olması lazım. Eğer pikselleşme veya  bulanıklılık varsa film sahtedir. Şuan ön cam aır 80 700 tl,  Atr serısı ise kapılara ve bagaja uygulama olursa  5 parça olarak  700 800 tl tutar toplam 1200 1500 tl

kaça yaptınız fılmlerı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

54 dakika önce, ozgur35 :

Hayırlısı olsun keşke 3. Sanayi'de  Serdar Bey'lerde  ''1001 Oto'' da yapsaydınız yetkılı bayı o sahte takma olayları yok. İlk 2 gün kabarcık olur sonra gecer Çok net bı görüntü olması lazım polarize güneş gözlüğü  gıbı olması lazım. Eğer pikselleşme veya  bulanıklılık varsa film sahtedir. Şuan ön cam aır 80 700 tl,  Atr serısı ise kapılara ve bagaja uygulama olursa  5 parça olarak  700 800 tl tutar toplam 1200 1500 tl

kaça yaptınız fılmlerı

900TL ATR serisi dendi. 1001in tam yanında bu mekanda. valla sahtede olabilir belki. en güzeli senin araçla benim aracı yan yana getirmek olur sanırım :) ön camada yanlara yaptığından yapıldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim ön cama daha dolar 3 tl civarıyken llumar pp60 yapıldı o zaman bile sadece ön cam 350 tl idi. ankara yetkili bayi cağrı'da yapıldı. yanlar da sanırım atr 35. 

yazın camı açar açmaz kollarım yanıyor ve hemen kapatıyorum. llumar yaptıracaksanız oldukça konforlu ama fiyatlar uçmuş 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Katil Balina :

benim ön cama daha dolar 3 tl civarıyken llumar pp60 yapıldı o zaman bile sadece ön cam 350 tl idi. ankara yetkili bayi cağrı'da yapıldı. yanlar da sanırım atr 35. 

yazın camı açar açmaz kollarım yanıyor ve hemen kapatıyorum. llumar yaptıracaksanız oldukça konforlu ama fiyatlar uçmuş 

pp60 650 tl şuan :D Hakıkaten cok guzel  günes ısıgı var ama sıfır ısı var kolun bacagın yanmıyor 

Bir saat önce, serifdurdu35 :

900TL ATR serisi dendi. 1001in tam yanında bu mekanda. valla sahtede olabilir belki. en güzeli senin araçla benim aracı yan yana getirmek olur sanırım :) ön camada yanlara yaptığından yapıldı. 

Ön cam da Atr serısı ıse fıyat normal sahte degıldır o zaman 🙂 Bakalım bı ara Atr 35 mı yaptınız 20 mı kapılara

İçerden dışarı bakış bi foto atıyım birazdan akıllı tel kullanmıyorum kamerayla çekıp atarım bıraz uzun sürcek :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepsi 35 oldu. Baya koyu oldu araba. Çok içime sinmedi o yüzden. Açıkçası daha öncede bu arkadaşa gitmiştim. Memnun kalmıştım. Beğenmediğim yerler var diye hepsini söktü baştan yaptı. 

Bu dada solargard yaptırmıştım önce. Ön cam llumar yine, ama 1 numara. ön camı beğenmeyince söküp yanlarıda kumar yaptı parasız sağolsun. Birtek en arka cam solargard oldu. 600tl verdim. 

En başta llumar olsaydı 650tl camlar 250tl ön cam demişti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu pp60'sız bir uzun yol hatta araba düşünemiyorum hakkaten. abartmayayım ama iki gun önce bodrum'a geldik, kayınpederin arabayi kullandım yeni clio steyşın, yandım resmen. ön camdan kolum yanıyor, yanda film var ama yok gibi. camı açıyorum olmuyor klimayı köklüyorum soğuk esiyor ama yine kollarım yanıyor. böyle saçmasapan bir durum oldu. bende camları kapatıp klimayı açtım mı olay bitiyor. 

bütceyi fazla zorlamayacaksa kesinlikle llumar almakta uzun vadede fayda var. bu arada takan arkadaş haklıymış, abi sen bunun parasını bir iki yılda çıkarırsın demisti.  klima en üstte yazın araba hafif soğuduktan sonra en düşük kademede fıtı fıtı gidiyosun. öbür türlü klima hep en üstte calışmak zorunda.

images.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, serifdurdu35 :

Hepsi 35 oldu. Baya koyu oldu araba. Çok içime sinmedi o yüzden. Açıkçası daha öncede bu arkadaşa gitmiştim. Memnun kalmıştım. Beğenmediğim yerler var diye hepsini söktü baştan yaptı. 

Bu dada solargard yaptırmıştım önce. Ön cam llumar yine, ama 1 numara. ön camı beğenmeyince söküp yanlarıda kumar yap parasız sağolsun. Birtek en arka cam solargard oldu. 600tl verdim. 

En başta llumar olsaydı 650tl camlar 250tl ön cam demişti. 

Koltuklar siyah mı yoksa gri mi Benım koltuklar gri ben atr20 ve atr 35 yaptım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Koltuklar siyah benim. 

Benimkisi dışardan biraz daha koyu gibi sanki. Ama içersen senin daha aydınlık gibi. Resim çekecektir şimdi bende, güneşlik falan olunca içerisi koyu düşüyor. 

Ön camda senin var mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, serifdurdu35 :

Koltuklar siyah benim. 

Benimkisi dışardan biraz daha koyu gibi sanki. Ama içersen senin daha aydınlık gibi. Resim çekecektir şimdi bende, güneşlik falan olunca içerisi koyu düşüyor. 

Ön camda senin var mı? 

Dısardan koyu olması koltuklar sıyah oldugu ıcın. Ön camda bişey yok sımdılık. 1001 Otoda kapılara, bagaja, sunroofa yaptırmıstım Atr serısı 650 tl ıdı, yaptırdıktan  1 hafta sonra baska esnaf olan yine  3 sanayıde Plastıp Turkey de  400 tl ye Aır 80 yaptırdım lakın sahte cıktı aır 80 , sahte takmıslar kavga dövüş sökturdum  paramı aldım. Adam sahte takıyor orijinalmıs gıbı para alıyor. Her gün mekanlarına gittim paramı aldım 1 hafta sonra. Bırakmam ! Yapısırım kene gibi benım adım Özgür Fırat  :D Bir ara  1001 Oto da Serdar Beyler de taktırcam Air 80. Ankara bayısıne de sıkayet ettım onları sahtekarlar,  onlar da denetıme cıktı 1001 Oto ya bayılık verdıler benım sayemde :D Çok fazla sahtesı var dıkkatlı olun şuan Izmırdekı tek bayı 1001 Oto dur.

Şuan Ankara bayısı süreklı orıjınal takan yerlerı il il instagram sayfalarında story olarak paylasıyorlar benım muhabbetten sonra. @llumarcamfılmi adresınden takıp edın cam fılmı takmayı düşünenler arkadaslar

Ön  camdan dısarıya baktıgında bulanıklık varsa ürünler sahte.  Özellıkle ışıklarda önünüzdekı araç stoplarına  cok ama çok  dıkkatlı bakın netlık yoksa sahte

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba, 

2010 Bl impressive'de ön camlarda rezistans var ve ziebart ön cama film yaptırmanın rezistansı daha belirgin hale getirebileceğini, land roverlarda böyle bir sorun yaşadıklarını söyledi.

1-Ön cama film yaptırıp rezistans tan dolayı sorun yaşayan var mı? En önemli sorum bu. 

2-llumar ve ziebart cam filmleri hakkında kıyas yapabilecek biri var mıdır?

3- Ön cama 1 numara film yaptırıldığında muayeneden geçmeyen var mı? Geçse polis tarafından ceza yiyen var mı? 

4- Ön yan camların kanuni değeri 1 midir 2 midir? Arka camlarda 2 ve 3 izinli ama 4 yasak diye biliyorum. 

Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...