Jump to content
dalgakıran

2019 Bahar Kampanyası

Tavsiye Edilen Mesajlar

dalgakıran

Merhaba dostlar, Mazda dan yakın zamanda yeni bir servis kampanyası bekleniyor mu acaba? 

Hoşçakalın kazasız sürüşler diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps
12.03.2019 at 13:49, dalgakıran :

Merhaba dostlar, Mazda dan yakın zamanda yeni bir servis kampanyası bekleniyor mu acaba? 

Hoşçakalın kazasız sürüşler diliyorum.

Mazda Gönen den 8 Nisan - 4 Mayıs arasında kampanya olduğuna dair mesaj geldi bugün. Diğer servislerde de var mı yoksa Gönen e mi özel acaba ? Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AreY
2 saat önce, cnrps :

Mazda Gönen den 8 Nisan - 4 Mayıs arasında kampanya olduğuna dair mesaj geldi bugün. Diğer servislerde de var mı yoksa Gönen e mi özel acaba ? Teşekkürler.

Nasıl bir indirim oranı var ? İzmir e gidiyordum ama Muğla yada gidebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps

Gelen mesajda, parça, işçilik ve aksesuarda %20 indirimden yararlanın diye yazılmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan

Ben geçen sene sonuna dogru Yeni Otomotivde bir periyodik bakim yaptirdim.  Toplam 667 TL civari ödemisim.  Bunun içinde en büyük kalem 235 TL ile Castrol Magnatec 5W30 yag imis.  Ikinci büyük kalem 150 TL ile isçilik olmus.  Standard hemen tüm filitreler degismis.  Bu indirimli bir fiyat midir, bilmiyorum ama sanmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kadirgündüz
11 saat önce, AKayhan :

Ben geçen sene sonuna dogru Yeni Otomotivde bir periyodik bakim yaptirdim.  Toplam 667 TL civari ödemisim.  Bunun içinde en büyük kalem 235 TL ile Castrol Magnatec 5W30 yag imis.  Ikinci büyük kalem 150 TL ile isçilik olmus.  Standard hemen tüm filitreler degismis.  Bu indirimli bir fiyat midir, bilmiyorum ama sanmiyorum.

Yağın fiyatı doğru ortalama sanayide 220 ile 240 arasında satılıyordu şuan içinde aynı bu arada kampanya var mı yok mu :) resmi bir açıklama görmedim ama 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps

Az önce de Mazda Evo dan twitter da geldi aynı mesaj

BAHARI EVO MAZDA YETKİLİ SERVİSİNDE KARŞILAYIN ! 8 Nisan- 4 Mayıs tarihleri arasında Evo Mazda Yetkili Servisine gelin; parça, işçilik ve aksesuarda Tüm araçlara %20 indirim fırsatından yararlanın! DETAYLI BİLGİ İÇİN: 0212 286 66 68

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Reicht

Bugün 50000 bakımı için Musluoğluna gittim. Pazartesi kampanya başlayacağını söylediler ve indirimleri bana da yansıttılar. Totalde standart bir bakım için 1100 TL den 870 TL ye indirdiler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kadirgündüz

Bu sefer Apple car play yaptırayım o zaman acaba fiyatı ne olur 🧐 yarın sorayım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan

@dr_azoom Herter e de bekliyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

HERTER'den sms geldi 8 nisan 4 mayıs arası yedek parça ve işçilikte %20 indirimden yararlanın diye bilgimiz olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Özgül Çağlı

8 Nisan-4 Mayıs tarihleri arasında Mazda servislerine gelin; parça, işçilik ve aksesuarlarda, tüm araçlara %20 indirim fırsatından yararlanın.

Untitled-3.thumb.jpg.5accbfbe38bfca622b47a065d2eeb3bc.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps

Bende bugün İzmir Yeni ile görüştüm. Onlarda diğer bayilerde kampanya varsa bizede mail gelmiştir dediler (Biraz erken saatte görüştüm sanıyorum o yüzden)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dr_azoom
08.04.2019 at 10:39, Anilcanatan :

@dr_azoom Herter e de bekliyoruz :)

Anıl abi senin için

1C933552-5902-4256-B714-9D8567F26818.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Servislerin böyle ilgili olması ne güzel 👍 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kadirgündüz

Evet aksesuarlarda indirim var 1040 TL CarPlay normal fiyatı 1300 tl olmuş görenden de fiyat alacağım ama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kadirgündüz

Evet görenler fiyat aldım Apple CarPlay montaj hariç 640 tl 400 tl işçilik yazmış demekki yeni Mazda 😱 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kadirgündüz

Gören Apple CarPlay montaj dahil 880 tl 😎 Muğla’ya gider gelirim daha iyi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...