Jump to content
  1. ozgur35

ozgur35

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Celebimazda
      Yazan: Celebimazda
      Mazda 3 2007 model aracim var. Aracin arka koltuguna 3 kisi bindigizaman aracin arkasi cökuyor ve kasislerden gecerken kesinlikle surtuyoe kurtaramiyorum . Lutfen bi bilgi verin butun mazda 3 ler bu sekildemi . Yaylardan supheleniyorum yardim ederseniz sevinirim .
      Mesut celebi  
      Kocaeli gebze
    • emreyasar
      Yazan: emreyasar
      Arkadaşlar herkese merhabalar aracımdan gelen 3-4 farklı durumu sizlere danışmak istiyorum

*az önce fark ettim kapıları kapatırken bagaj tarafından "tosss" tarzı bir ses geliyor bagaj kapağını kaldırıp kapılaeı kapattığımda ses kesiliyor
      *bozuk yolda giderken arka taraflardan gelen lokurtu sesleri.(süspansiyonlardan) olabilir mi ? 
      *Birde yüksek hızlarda 120 km gibi hızları gördükten sonra fren yaparken çok çok çok ince bir tiz ses gelmesi sebebi nelerdi neler olabilir

Not:Batmanda yaşadığım için çok fazla usta yok ilk önce sizlere sorayım dedim teşekkürler.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...