Jump to content

Grand voyager limited 2.8 crd

tansu87
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Cmax guzel arac 2 sene kullanmıstık dızel manuelını Hayırlısı olsun tekrardan  @Holydao  Ama mazdan da güzeldı keske o da kalsaydı kapıda

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Holydao :

Aisin diyince akan sular durdu :)

S-max boyut olarak çok geniş geldi bana, o sebeple hic dusunmemistim, eşim için s.ici park zor (hatta imkansız) olur diye, bir de 2 bin motor vergi farkı var tabi... Boyut sizin icin problem yaratmiyorsa guzel bir secenek bence.

Grand C-Max buyuk gorunmesine ragmen mazda3'ten 8-10 cm uzun sadece, ic hacmin genişligi tamamen dizayn sebebiyle...

PicsArt_04-20-10.58.43.jpg

Bizim hanımın gitti yerler belli hocam. İş okul ev hastane avm :) hepsinde otopark rahat. Ama otomatik şart. Düz kullanaa direkt alırım kafam da rahat olur. İkinci elde otomatik hep bi risk. 

Araç içi dizany dediğin gibi çok önemli. Bende getz vardı. Dışı ufak ama içi c segment gibiydi deredeyse. Mesela polo’ya binince boğuluyorum gibi geliyor. C-max da güzel ama almışken adam gibi mpv olsun. Kesin konuşmuyorum. Ona da bakıyorum tabi. Araştırma dönemindeyim şimdilik. 3-5 ay böyle bilgi edinip karar vermek daha iyi oluyor. Arabayı almaya gidince neye bakacağını biliyosun en azından. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, ozgur35 :

Cmax guzel arac 2 sene kullanmıstık dızel manuelını Hayırlısı olsun tekrardan  @Holydao  Ama mazdan da güzeldı keske o da kalsaydı kapıda

Sağolasın, bir eve 2 araç fazla :)

9 dakika önce, tansu87 :

Bizim hanımın gitti yerler belli hocam. İş okul ev hastane avm :) hepsinde otopark rahat. Ama otomatik şart. Düz kullanaa direkt alırım kafam da rahat olur. İkinci elde otomatik hep bi risk. 

Araç içi dizany dediğin gibi çok önemli. Bende getz vardı. Dışı ufak ama içi c segment gibiydi deredeyse. Mesela polo’ya binince boğuluyorum gibi geliyor. C-max da güzel ama almışken adam gibi mpv olsun. Kesin konuşmuyorum. Ona da bakıyorum tabi. Araştırma dönemindeyim şimdilik. 3-5 ay böyle bilgi edinip karar vermek daha iyi oluyor. Arabayı almaya gidince neye bakacağını biliyosun en azından. 

Kesinlikle ön araştırma çok önemli, gönlünüze göre olur umarım :)

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, AKayhan :

Bu sanki daha çok havalimanına VIP transfer yapmak içinmiş gibi duruyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Grand C-Max 1.5 ecoboost 182 hp yakıt tüketimine ilişkin fikir versin diye şöyle bir deneme yaptım:

IMG_20190508_194730.jpg

Mazda3 ile yaklaşık 12 km'lik aynı yolda rekorum 5.7 idi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Holydao :

Grand C-Max 1.5 ecoboost 182 hp yakıt tüketimine ilişkin fikir versin diye şöyle bir deneme yaptım:

IMG_20190508_194730.jpg

Mazda3 ile yaklaşık 12 km'lik aynı yolda rekorum 5.7 idi.

Aynı motor değil mi mondeo ile? Mondeo otomatik 160 beygir. Ve şehir içinde istanbulda 12’nin altına düşmüyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, tansu87 :

Aynı motor değil mi mondeo ile? Mondeo otomatik 160 beygir. Ve şehir içinde istanbulda 12’nin altına düşmüyor :)

1.6 dizel otomatik vw ist içi 9 litre. Gebze şehir içi 6 litre. İst için şehir içinin içi demek lazım 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, tansu87 :

Aynı motor ama 182 beygir, kasa ağırlığı da hemen hemen aynı mondeo ile. Ş.içi değil de daha çok dağ yolu bu benim ölçtüğüm yer. Ş.içi olarak da 9.5 üzerini görmedim henüz ama dediğim gibi yaşadığım yer İstanbulla kıyaslanamayacak kadar sakin bir trafiğe sahip... Ben sadece fikir versin diye paylaştım.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...