Jump to content

Mazda 6 2009 göğüste erime ve catlama

Koray cetin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aynı model mazda 6 aracım var ve geçen yaz güneşten dolayı benim aracımın da torpidosu aynı duruma geldi.

Değişimin gerekli olduğunu söylediler.Kimi mazda sahipleri serviste ücretsiz değişimini zor bela yaptırabilmişler diye internette okudum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Katil Balina :

dışarıdan müdahale ile olmamış mı? çocuk vs?

İlk başta sanki çocuklar tornavida bıçakla dalmış gibi geliyor değil mi? Bende de öyleydi. Bunu güneş yapıyor maalesef. 

Forumda konusu mazda 3 göğüs erimesi şeklinde mevcut. Aynı durum. Ben dahil değiştirenler oldu. Servis bakımlı diye %70 civarı bi indirim aldım. 1500₺ değişti. Eğer indirim olmasaydı kaplama yaptıracaktım. 

Kartal’da soft kaplama var. Profosyonel çalışıyorlar. Bir göz gezdirin. Göğüs sökülüp kaplanabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, tansu87 :

İlk başta sanki çocuklar tornavida bıçakla dalmış gibi geliyor değil mi? Bende de öyleydi. Bunu güneş yapıyor maalesef. 

Forumda konusu mazda 3 göğüs erimesi şeklinde mevcut. Aynı durum. Ben dahil değiştirenler oldu. Servis bakımlı diye %70 civarı bi indirim aldım. 1500₺ değişti. Eğer indirim olmasaydı kaplama yaptıracaktım. 

Kartal’da soft kaplama var. Profosyonel çalışıyorlar. Bir göz gezdirin. Göğüs sökülüp kaplanabilir. 

çok ilginç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın servis bakımlı ise km düşük ise serviste dosya açtırabilirsin.bu kronik bir sorun.ücretsiz yaptırabilirsin.ben mazda damlada değişimi yaptırdım. 150tl.maalesef mazda damla kapandı.diğerleri ilgilenmiyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
10 saat önce, Volkan01 :

Aynı sorun bendede vardı yaklaşık 1 ay önce Adana da İstanbul airbeg te kaplama yaptırdım. orjinalinden sağlam oldu.

Müsait bir zamanda fotoğraf paylaşır mısınız? Bir de sonradan kullanılan malzemede zamanla kalkma,bollaşma vs. gibi bişey olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
27.05.2019 at 22:21, Koray cetin :

Arkadaşlar aracim bu hale geldi tamiri veya bilgisi olan var mi20190523_180023.thumb.jpg.9a64f26640bfa5c6a829332c60580f18.jpg

Benim araçta resimdeki gibi çukurlaşmaya başladı.  

27.05.2019 at 22:21, Koray cetin :

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...