Jump to content
Koray cetin

Mazda 6 2009 göğüste erime ve catlama

Tavsiye Edilen Mesajlar

Koray cetin

Arkadaşlar aracim bu hale geldi tamiri veya bilgisi olan var mi20190523_180023.thumb.jpg.9a64f26640bfa5c6a829332c60580f18.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

dışarıdan müdahale ile olmamış mı? çocuk vs?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Komple deri kaplama yapılabılır döşemecıde. Aırbag düşünerek yaparlar heralde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Koray cetin

Teşekkür ederim yarın bir airbag ciye gidecem görüşünü alalım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafa gökmen

Aynı model mazda 6 aracım var ve geçen yaz güneşten dolayı benim aracımın da torpidosu aynı duruma geldi.

Değişimin gerekli olduğunu söylediler.Kimi mazda sahipleri serviste ücretsiz değişimini zor bela yaptırabilmişler diye internette okudum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
3 saat önce, Katil Balina :

dışarıdan müdahale ile olmamış mı? çocuk vs?

İlk başta sanki çocuklar tornavida bıçakla dalmış gibi geliyor değil mi? Bende de öyleydi. Bunu güneş yapıyor maalesef. 

Forumda konusu mazda 3 göğüs erimesi şeklinde mevcut. Aynı durum. Ben dahil değiştirenler oldu. Servis bakımlı diye %70 civarı bi indirim aldım. 1500₺ değişti. Eğer indirim olmasaydı kaplama yaptıracaktım. 

Kartal’da soft kaplama var. Profosyonel çalışıyorlar. Bir göz gezdirin. Göğüs sökülüp kaplanabilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
4 saat önce, tansu87 :

İlk başta sanki çocuklar tornavida bıçakla dalmış gibi geliyor değil mi? Bende de öyleydi. Bunu güneş yapıyor maalesef. 

Forumda konusu mazda 3 göğüs erimesi şeklinde mevcut. Aynı durum. Ben dahil değiştirenler oldu. Servis bakımlı diye %70 civarı bi indirim aldım. 1500₺ değişti. Eğer indirim olmasaydı kaplama yaptıracaktım. 

Kartal’da soft kaplama var. Profosyonel çalışıyorlar. Bir göz gezdirin. Göğüs sökülüp kaplanabilir. 

çok ilginç

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Mazdanın ayıbı işte göğüs sorunu 10 arabanın 4- 5 ınde var Bunu ücretsız degısceksız servıs olarak...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mzd20

Aracın servis bakımlı ise km düşük ise serviste dosya açtırabilirsin.bu kronik bir sorun.ücretsiz yaptırabilirsin.ben mazda damlada değişimi yaptırdım. 150tl.maalesef mazda damla kapandı.diğerleri ilgilenmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Volkan01

Aynı sorun bendede vardı yaklaşık 1 ay önce Adana da İstanbul airbeg te kaplama yaptırdım. orjinalinden sağlam oldu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
10 saat önce, Volkan01 :

Aynı sorun bendede vardı yaklaşık 1 ay önce Adana da İstanbul airbeg te kaplama yaptırdım. orjinalinden sağlam oldu.

Müsait bir zamanda fotoğraf paylaşır mısınız? Bir de sonradan kullanılan malzemede zamanla kalkma,bollaşma vs. gibi bişey olur mu acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...