Jump to content

Mazda Türkiye İzmir Servis ve Bayii Yeni Otomotiv Kapandı

Les_Chevaliers
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

3 saat önce, ISF :

İnsan kendini sahipsiz hissediyor stres oldum ya araç arıza yaparsa ne olacak diye ..

İlk kez mazda kullaniyorsunuz galiba :)

Aracinizi gormeden, aracinizin yetkili servis gerektirecek bir ariza yapmayacagina eminim. 

Servis ols iyi olur tabi de mazda servisi olmak icin bir kamyon para yatiracak kisi bulmak zor. 

Mazdaclubtr olarak imece usulu bir servis mi acsak 😁

24.06.2019 at 11:37, ozgur35 :

Muglaya gıt gel extra masraf ayrıyetten 

O rampa ve virajlar icin bile giderdim 😜

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Lupara :

Mazdaclubtr olarak imece usulu bir servis mi acsak 😁

Bence direkt bu site yönetsin mazda'nın Türkiye organizasyonunu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilindiği üzere Mazda İzmir Servisi Yeni otomotiv kapandı. Müdürü Halit Beyle ve  Mazda genel merkezle yaptığımız konuşma sonucu ufukta bir firmayla anlaşma da gözükmemekte :( 

(yaşasın kdv+ötv)

ve sorun  yaşandığında başımıza gelenler...

Arkadaşımın M3 2015 25binde dizel arıza kodu ışığı yandı(Fazla motor  yağı olduğu bilgisi) Mazda genel merkez ve muğla gönen otomotiv le yaptığımız görüşme neticesinde aracın kaskosuyla Manisa'ya en yakın servis (237 km) olan Muğla'ya çekiciyle göndermek zorunda kaldık. İşin ilginç tarafı  idame araç kasko tarafından 1 haftalık süreyle tanımlandı onarım bu süreyi geçerse (ki geçecek) Mazda idame araç vereceğini ifade etti ama nereden teslim alacağız kimse bilmiyor muğlaya gidip idame alıp gerimi dönecez yoksa manisadan mı verilecek vs.  tamir süreci bitince de aracı almaya otobüs çilesi aşikar.

İzmir bölgesi arkadaşlar kötü haberler verdim üzgünüm ama hepimizin mazda genel merkeze şikayetlerimizi bildirmemiz gerektiğini düşünüyorum. 

• Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasil yeni servis acilmayacak mi? Mazda Turkiye bana gorusmeler oldugunu en yakin zamanda duyuracaklarini soylemislerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Malesef konuyu Mazda Avrupa - Müşteri İlişkilerine taşıdım. Çünkü bizim Türkiyedeki ekibin bu konuda bizi yanlız bıraktığını ve herhangi bir açıklama dahi yapılmadığını/yapılmayacağını düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Umarım durum Eskişehir servisine dönmez. Burada da aynı şekilde yetkili servis kapandı ve 2,5 yıldır açılmasını bekliyoruz.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

BENİM DE FRENLERDEN SES GELİYOR NE YAPAYIM MUĞLAYA MI GİDEYİM BAKMALARI İÇİN.. ÖZEL BİR SERVİSTEN RANDEVU ALDIM ORAYA GİDECEĞİM MECBUR.. YAZIK YAZIK GARANTİLİ ARAÇLAR NE YAPACAK.. BEN DE GLOBAL MAZDA YA YAZACAĞIM. UTANILACAK BİR DURUM BU..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, ISF :

BENİM DE FRENLERDEN SES GELİYOR NE YAPAYIM MUĞLAYA MI GİDEYİM BAKMALARI İÇİN.. ÖZEL BİR SERVİSTEN RANDEVU ALDIM ORAYA GİDECEĞİM MECBUR.. YAZIK YAZIK GARANTİLİ ARAÇLAR NE YAPACAK.. BEN DE GLOBAL MAZDA YA YAZACAĞIM. UTANILACAK BİR DURUM BU..

Mazda yol yardımla arabayı gönderebilirsin ama gerisi muamma

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda Avrupa'ya gönderdiğim maile Mazda Türkiyeden bu sabah yanıt gelmiş:

Mesajınız için teşekkür ederiz. 

Ege Bölgesinde yeni satış/servis açılması ile ilgili çalışmalarımız, aday firmalar ile yapılan görüşmeler neticesinde devam etmektedir. 

Konu hakkında herhangi bir gelişme olduğunda gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Saygılarımızla,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de tavsiye ile ferser otomotiv Aras bey ile görüştüm yarından itibaren bu firmadan servis almaya başlayacağım. Hayırlısı bakalım.. İhtiyacı olanlarla sonra fikrimi paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10.07.2019 at 15:04, Karsiyakaliozi :

aras iyidir eski mazdacılardan 

Selamlar  aracım MAZDA 3 2015 skyactiv benzinli...yeni mazda da calışan tanıdıkların tavsiyesi ile ferser e yolum düştü arabayı bakıma soktum. Servisin sahibi Aras ile tanıştım .. Gayet aklı başında güleryüzlü neşeli müşterinin kıymetini bilen samimi bir arkadaş kendinizi sanayide suratsız 3- 5 ustanın peşinden koşar gibi hissetmiyorsunuz yeni nesil görmek istediğiniz ilgiyi duymak istediğinizi güleryüzle anlatan güzel bir esnaf.. Hani yolunuzun düşüp bir çay içmek için uğramak isteyeceğiniz cinsten.. ( Ben hep sanayide suratsız burnundan kıl aldırmayan ustaların peşinden koştuğum için güzelce yazdım fikrimi )

Gelelim aldığım hizmete uzun yola cıkacağım için 4 fren bakım temizlik ve genel bir kontrol  yapıldı bir vuruntu sesi vardı o da gitti sabah bıraktım aksam aldım aracı beraber bir de test sürüşü yaptık sonuç 230 tl (200 tl işçilik) birkaç malzeme dahil fiyat ödedim ben memnun kaldım açıkcası.. (Bakım esnasında resimleri de whatsup dan paylaştı)

Tavsiye edermiyim-- Evet ederim. Arabayı gayet iyi tanıyor, çekirdekten yetişmiş, parça teminlerinde sıkıntı olmadığını söyledi, fiyat bence makul, yapılanları görebiliyorsun, güzel esnaf..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@ISF

Diger bilindik yerlerin basi cok kalabalik. Uzaktan gitmis olmama ragmen aracmla test surusu bile yapamadilar. 

Sizin bahsettiginiz servisin varsa tel numarasini paylasirmisiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat normal bence yetkili servis de arıza tespiti en son ne kadardı bilenler yazabilir işçilik en son 165+kdv idi ha elinizden geliyorsa acar bakarsınız ama hiç anlamadığınızı düşünürseniz  sonuç da hiç bir şey değişmese bile zaman harcanıyor o zamanın bir bedeli olmalı .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...