Jump to content

Mazda Türkiye İzmir Servis ve Bayii Yeni Otomotiv Kapandı

Les_Chevaliers
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2 saat önce, cnrps :

Tırak otomotiv den servis için randevu aldım. 1 hafta sonraya verebiliyorlar çok yoğunlarmış. Sebebi mazdalar mı yoksa başka araçlar mı bilemiyorum. Gitmeyi düşünen arkadaşlar için yazdım.

hocam hem yoğunluktan (müşteri talebi) dolayı olabilir hem de yakın zamana kadar (şu an bile olabilir) virüs salgını sebebi ile çalışma saatleri ve aynı anda çalışan sayısı azaltıldığı için yoğunluk olmuş olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
6 saat önce, ISF :

Merhabalar Tırak otomotivi deneyen var mı hizmet nasıl servis nasıl fiyatlar nasıl ?

teşekkürler

Bende gittim normaldi. Çiğli olduğu için biraz mesafe sıkıntı oldu ulaşım açısından

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Trak servis bosch car servis hizmetide veriyordu başka işlemlerde yapıyor emisyon ölçüm v.s gibi yoğunluk ondan kaynaklı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

Bugün TIRAK Otomotiv'de ilk defa periyodik bakım yaptırdım.  Bosch Aerotwin silecekler dahil toplam 1,400 TL ödedim.  Kredi kartına taksit yaptılar.  Sanki eskiden Yeni Otomotiv'de bakım için birkaç yüz TL ödüyordum, gibi anımsadım.  Bakım Castrol 5W/30 yag, polen filt, hava filt, yag filt, lastikler balans ve rotasyon içeriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27.05.2021 at 17:17, AKayhan :

Bugün TIRAK Otomotiv'de ilk defa periyodik bakım yaptırdım.  Bosch Aerotwin silecekler dahil toplam 1,400 TL ödedim.  Kredi kartına taksit yaptılar.  Sanki eskiden Yeni Otomotiv'de bakım için birkaç yüz TL ödüyordum, gibi anımsadım.  Bakım Castrol 5W/30 yag, polen filt, hava filt, yag filt, lastikler balans ve rotasyon içeriyor.

O güzel günler çok eskide kaldı sanıyorum. Yeni fiyatlara merhaba. Sadece polen filtresi 300 tl ye yakın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...