Jump to content

Yapmak istediğim tüm değişiklikler

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 103
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

14

• Selman

14

• SWeeT6six6

15

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Ziebart denen firmanın altarnatifi yokmu bu memlekette.

cam filminde ve bu fiyat aralığında yok abi,ha ben daha fazla veririm diyosan LLUMAR tektir heralde  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya da altı üstü bir film gerekirse 2 yılda bir yenilerim diyorsan, sanayide yaptırırsın benim gibi, servisten sevk alarak..

Bugün güneş altında iyice inceledim de, arka cam tek parça bir kere, bütün camlarda da toplasan beş tane toplu iğne ucu kadar hava var....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Auto king cam filmi yapıyormuş.Ben o firma hakkında iyi şeyler duydum.Fiyatlar hakkında bilgim yok.

Not:

PROFILON Filmleri 2 farklı kalınlıkta çeşit ve 3 renkte bulunmaktadırlar.

Yüksek Güvenlik Filmleri:

PROFILON 360 Mikron, 3-kat, Şeffaf, Yüksek Güvenlik Filmi

PROFILON 360 Mikron, 3-kat, Renkli, Açık Gri 50, Yüksek Güvenlik Filmi

PROFILON 360 Mikron, 3-kat, Renkli, Gri orta 35, Yüksek Güvenlik Filmi

Güvenlik Filmleri:

PROFILON 250 Mikron, 2-kat, Şeffaf, Güvenlik Filmi

PROFILON 250 Mikron, 2-kat, Renkli, Açık Gri 50, Güvenlik Filmi

PROFILON 250 Mikron, 2-kat, Renkli, Orta Gri 35, Güvenlik Filmi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya da altı üstü bir film gerekirse 2 yılda bir yenilerim diyorsan, sanayide yaptırırsın benim gibi, servisten sevk alarak..

abi yenileme çok sakat bi olay bu film işinde,özellikle arka cam için...sökülürken rezistans zarar görebiliyo  :-\ ayrıca hb arabaya tek parça film çekemiyolarsa zaten bıraksınlar o işi,önemli olan sedan arabaya tek parça film çekebilmek  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu güvenlik tabirinden kasıt, kazalarda içeri dağılmaması ise tamam, hatta o durumda bile ön camda olmaması nedeniyle anlamsız, ancak hırsızın ön camı kırmayacağının garantisi nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şudur: Eşşek kadar camı kırıp arabaya ön camdan akrobatik hareketlerle binmeyi göze alamaz... Genelde park halindeki arabaların kelebek camlarını kırıp kapıyı açıyolar veya trafikte yan camı kırıp koltuk üstündeki eşyaları götürüyolar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eveeet arkadaşlar gözü kararttım ve şu an bizim guzu serviste xenon takılmayı , yan çıtaların sökülmesini ve plakalığın çıkartılıp sadece palakanın yapıştırılmasını bekliyor..

Toplantıya da yetişirse 2 adet sürprizim daha olacak ( hadi olm ebay yetiştir şunları)

ipucu : bu değişiklikler iç mekan ile ilgili  8:)

park ampüllerinin beyaz olanı servise 20 gün sonra gelecekmiş..o yüzden parkları iptal ettirmiyorum çünkü sizleri tek açmak istersem parklarla beraber açarım diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Toplantıya da yetişirse 2 adet sürprizim daha olacak ( hadi olm ebay yetiştir şunları)

ipucu : bu değişiklikler iç mekan ile ilgili  8:)

biri kesin ipod arac baglantı kablosu ;D 2.side mazda3 yazılı kapı eşiğidir olsa olsa ^-^__dogru bildim mi acaba ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biri kesin ipod arac baglantı kablosu ;D 2.side mazda3 yazılı kapı eşiğidir olsa olsa ^-^__dogru bildim mi acaba ???

2 atıştan 1i tam isabet olmuş  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

neyse sürprizi daha fazla desifre etmeyelim :fiuw: toplantıda bekliyoz yenilikleri :clap:O0

Merak ettim ben şimdi.

Pedal seti?

Vites topuzu?

El freni kaplaması?

Yağmur sensörlü kararan ayna değildir herhalde, onu ilk ben yapıcam 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...