Jump to content
Dercan

Yeni nesil Mazda 2 Demiolarda ses sisteminin dilinin değiştirilmesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Dercan

Yeni nesil Demiolarda siyah arka planla açılanlarda dili türkçe veya ingilizceye döndürüyorlar fakat benimki gibi beyaz arka planla açılanlara çare üretebilecek birini bulamadım bu konuyu çözmüş bir arkadaşımız var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Türkiye'de satılmayan bir model olduğu için yeni nesil Mazda 2'ye sahip üyemiz yok diye biliyorum. @Tarahumara@Tarahumara  bu konularda bilgili bir arkadaşımız, görünce yardımcı olmaya çalışacaktır 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara
20 saat önce, Dercan :

Yeni nesil Demiolarda siyah arka planla açılanlarda dili türkçe veya ingilizceye döndürüyorlar fakat benimki gibi beyaz arka planla açılanlara çare üretebilecek birini bulamadım bu konuyu çözmüş bir arkadaşımız var mı ?

Fotoğraf paylaşabilirseniz yardımcı olmaya çalışalım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dercan

Teşekkür ederim Sistemin arka planda çalışan dosyalarına girdim ekrandan resimlerini çektim onları da atmaya çalışacağım. model DJK 1 V 6 600 kewood 

Screenshot 2019-06-29 14.49.34.jpg

Screenshot 2019-06-29 14.46.47.jpg

Screenshot 2019-06-29 14.46.06.jpg

Screenshot 2019-06-29 14.46.29.jpg

Screenshot 2019-06-29 14.45.57.jpg

Screenshot 2019-06-29 14.46.22.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara

Maalesef pek yardımcı olabileceğimi zannetmiyorum zira standart dışı bir sistem. Ancak servisten yardım abilirsiniz sanıyorum bu konuda. Şimdiye kadar hiç görmediğim bir arayüz bu. Standart Mazda arayüzleriyle alakası yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...