Jump to content

Bu Araç Alınır mı? VI - Ortak Konu

Stormhawk

Tavsiye Edilen Mesajlar

10 dakika önce, emc6767 :

Herkese iyi forumlar. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2018-mazda6-sedan-sky-g-power-sense-beyaz-deri-plusnavi-43.500km-777676453/detay

Bugun bu aracı görmeye gideceğim. Fiyat yüksek gibi geliyor. Gerçi emsal sayabileceğimiz bi tek araç var muğlada. Sizce fiyatı nasıl ? 

Megane Sedan Icon 1.5 Blue dCi EDC 115 bg 200.900 TL olduğu bir yerde mazda 6 ilanda yazılan fiyatı her türlü hak ediyor bence. AKlıma takılan tek şey, sağ ön tekerin nasıl zarar gördüğü. sigorta şirketleri zarar gören tekeri değiştiriyorlar mı bilmiyorum? satıcıya bunun nasıl olduğunu sordunuz mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 241
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Yaklaşık 10 sene önce Honda City aracımda lastik patladığı için yetkili serviste kaskodan değiştirtmiştim. Arabayı çok yeni almıştım ve çok borç içindeydim o yüzden kaskoyu tercih ettim. Yoksa hasarsızlık indirimini lastik için bozmak mantıklı bir hareket değil.

Yine de kazaya mı bağlı yoksa sıradan lastik patlaması mı olmuş sormak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, mertus :

Yaklaşık 10 sene önce Honda City aracımda lastik patladığı için yetkili serviste kaskodan değiştirtmiştim.

bir şey daha öğrenmiş oldum, teşekkürler verdiğiniz bilgi için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı gördüm. Araç mazdanın çalışanına tahsis ettiği bir arabaymış. Zaten araç inönü mahallesinde mazda training center diye bir yerin otoparkında duruyor. Bence arabayı çok hor kullanmışlar. Kaput ve bagaj çizik doluydu. 2 ay önce 2015 mazda 3 aracımı sattım. Bundan kat ve kat temizdi. Bende baya aşağıda teklif yaptım. Hayırlısı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Mehmet Özdemir :

aracın test aracı olma durumu da olabilir. basın tanıtımlarında falan test için kullandırıyorlar bazı araçları

Muğlada bir araç daha var. Aracı gösteren beyfendi o aracın basın aracı olduğunu soyledi. Bu araç ayvalık arası gidip gelmiş. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, emc6767 :

Aracı gördüm. Araç mazdanın çalışanına tahsis ettiği bir arabaymış. Zaten araç inönü mahallesinde mazda training center diye bir yerin otoparkında duruyor. Bence arabayı çok hor kullanmışlar. Kaput ve bagaj çizik doluydu. 2 ay önce 2015 mazda 3 aracımı sattım. Bundan kat ve kat temizdi. Bende baya aşağıda teklif yaptım. Hayırlısı

İnaılır gibi değil. Millet clioyu sabah akşam cilalarken böyle bir aracı hor kullanacak tanıdığım olmasını isterdim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Lupara :

İnaılır gibi değil. Millet clioyu sabah akşam cilalarken böyle bir aracı hor kullanacak tanıdığım olmasını isterdim.

Hocam anladığım kadarıyla araç çalışanlara tahsis edilmiş. Yani aracın şöförü hep başkaymış. Aracı gösteren kişi ben önce mazdadan ihaleyle üstüme alıcam sonra size satıcam dedi. Aracı sadece mazda çalışanı ihaleyle alabiliyormuş. Sürekli kullanıcı değişince ve alınteri, sorumluluk olmayınca sonuç bu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında aracın 0 km fiyatını göz önüne alınca makul diyebilirim. Aracın 0 km fiyatları yaklaşık CX-5'lerle aynı olduğu için fiyat olarak kıyaslarsak, yazılan fiyat 2017 model CX-5'lerin bile altında ki 2018 olan birkaç araç var, 300.000'e dayanmış durumda ama dediğiniz gibi yaşının çok çok daha üstünde bir yıpranmışlığı varsa diyecek birşey yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anlaşılan mazda 6'yı beleş bulunca binmişler üstüne vurmuşlar kırbacı vurmuşlar kırbacı, hiç acımamışlar. 

kasislerden hız kesmeden geçen şirket araçları görüyorum bazen, aha diyorum Halil Patrona İsyan ediyor:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, RotaryPower :

önden darbe almış ağır hasarlı bir rx8 almak mantıklı mıdır?

selam. önden darbe almış ağır hasarlı herhangi bir Otomobil almak mantıklı değildir. hele hele bu şekilde bir RX-8 satın almak, ileride yaşayacağınız güvenlik riskleri bakımından hiç mantıklı değil bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13.01.2020 at 02:56, serkan306 :

Aslında aracın 0 km fiyatını göz önüne alınca makul diyebilirim. Aracın 0 km fiyatları yaklaşık CX-5'lerle aynı olduğu için fiyat olarak kıyaslarsak, yazılan fiyat 2017 model CX-5'lerin bile altında ki 2018 olan birkaç araç var, 300.000'e dayanmış durumda ama dediğiniz gibi yaşının çok çok daha üstünde bir yıpranmışlığı varsa diyecek birşey yok.

Bende sizin düşüncenizden yola çıktım hep. Cx-5 lerle pazarlığımıda bu yöntemle yaptım. "Mazda 6 ile liste fiyatı aynı. Bakın şu fiyata 6 var. Sizin fiyat yüksek." Yemediler ama:). Cx-5 ülkemizdek8 suv düşkünlüğünden dolayı daha çok prim yapıyor kanımca

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

90. yıl gerçekten hoş, donanımı falan çok fazla da arkadaşın yazdığı fiyat da epey uçuk. 80'e falan bitirebilirseniz bence iyi bir alışveriş olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, Mehmet Özdemir :

90. yıl gerçekten hoş, donanımı falan çok fazla da arkadaşın yazdığı fiyat da epey uçuk. 80'e falan bitirebilirseniz bence iyi bir alışveriş olur

Evet ben de beğeniyorum. Aslında Mirai bakıyorum ama 90.yıl da hoşuma gidiyor. 80 bin bence de çok iyi fiyat olur açıkçası ben 82 ye de razıyım ama iner mi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence artık kaçırmayın. Yeteri kadar zarardasınız. Araç güzel. km düşük. daha ne? 85 de olsa alın bence. Bitsin bu çile. 

Size benzer bir meslektaşım var. 3 ay kararsızlıktan araç alamadı, tam alacaktı satıcı vazgeçti. Kaldı öyle. Krediyi de çekmişti hem de. Boşu boşuna faiz ödüyor, üstüne çektiği kredi miktarına istediği araç kalmadı. En az 30bin tl zararda.

Ben de mazdayı sattığım gibi 2 gün sonra Corolla'yı aldım. Bu ülkede hiçbir iş beklemeye gelmez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...