Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Spoiler

Katil Balina
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bizim elemana piano black shark anten yapmıştım bi de  spoiler uyguladım. fena olmadi gibi. sıkılırsam ilerde boyatabilirim ama simdilik böyle olsun bakalım. n11'den 169 liraya boyalı aldım. (bu arada ilgili başlığı bulamadım, varsa kusura bakılmasın ilgili yere taşınabilir.)

IMG_20190824_184609.jpg

IMG_20190824_184716.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş güle güle kullanın. Delikanlıya yakışmış doğrusu sizden n11 link isteyeceğim  :)

Montaj bantlarıyla geliyor sanıyorum, montaj konusunda bir sıkıntı yaşandı mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, AreY :

Çok güzel olmuş güle güle kullanın. Delikanlıya yakışmış doğrusu sizden n11 link isteyeceğim  :)

Montaj bantlarıyla geliyor sanıyorum, montaj konusunda bir sıkıntı yaşandı mı ?

teşekkürler hocam. montaj konusunda hiç sorun yaşamadım. kasaya tam uyumlu geliyor. mazda logisu çıkıntısına gore sağdan soldan ayarlayabilirsiniz ama biraz dikkatli ve iki kişi olmak gerekiyor. beraberinde çift taraflı şeffaf montaj bandı da geliyor. evde bandı güzelce uyguladıktan sonra sağdan soldan uygulayınca sorunsuz bir şekilde oturuyor yerine. öncesinde bandı çekmeden önce  göz kararı ve ayarı için bi iki denemede bulunabilir yerleri keçeli kalemle belirleyebilirsiniz. şahsen işi yapan arkadaşlardan çok memnun kaldım. 

link

n11.com'dan MAZDA 3 SEDAN WİNG SPOİLER ( BOYALI ) seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/spoiler-ve-kanat/mazda-3-sedan-wing-spoiler-boyali-P364491326

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arka difizörü piano black boyatırsaniz efsane olur sanki.

Piano black alırsam kesin difizörde boyanacak ekstra masraf demektir :)kendi renginde alsam spoiler kendini gösterir mi bilemedim doğrusu🤔

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, AreY :

Arka difizörü piano black boyatırsaniz efsane olur sanki.

Piano black alırsam kesin difizörde boyanacak ekstra masraf demektir :)kendi renginde alsam spoiler kendini gösterir mi bilemedim doğrusu🤔

ben difizöru kestirip cift egzoz yapmayı düşünüyorum. elimde daha önce boyasız diye aldığım ama adamların göndermediği spoiler için aldığım piano black boya mevcut. aslında çift egzoz sonrasi difizöre uygulayabilirim. 

iyi fikir, teşekkürler:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sıkıldıkça arabaya sardırıyorum:) sis farı plastik çerçevesini piano black boyadım. bi kat daha atıp arabanın üzerinde de çekerim. power donanımda plakanın oldugu ızgara piano black. yakısacağını düsünüyorum, bakalım. 

before/after

IMG_20190825_233340.jpg

IMG_20190825_233947.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba, shark anten uygulaması ben de yapmaya çalıştım ancak radyo çekmesi çok düşer oldu. Siz markalı birşey mi aldınız yoksa içerisindeki anten pcbsi yerine başka birşey mi taktınız? 

Bu arada araç gerçekten çok güzel gözüküyor ve üstüne çok emek verildiği belli. Elinize sağlık, selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, SlayerX :

Merhaba, shark anten uygulaması ben de yapmaya çalıştım ancak radyo çekmesi çok düşer oldu. Siz markalı birşey mi aldınız yoksa içerisindeki anten pcbsi yerine başka birşey mi taktınız? 

Bu arada araç gerçekten çok güzel gözüküyor ve üstüne çok emek verildiği belli. Elinize sağlık, selamlar.

merhabalar. shark tamamen görsel bir şey. sedanlarda anten zaten arka camda. bunu aliexpressten aldım. tam olarak çalışır vaziyetteydi ama içindeki elektroniği söktüm. herhangi bir sorun yaşamıyorum. 

(bu arada @Mehmet Özdemir hocam konu neden çift taraflı devam ediyor. aynı başlık altında başka yerde de konuşuyoruz:)

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, ozgur35 :

Ateş ediyor 

teşekkürler:) çok orjinal durdu ve sırıtmadı çünkü ızgara da piano black.  bu arada bugün dikkatli bakınca logonun üstündeki çıkıntıdan sanki spoiler biraz yamuk duruyor gibiydi. ölçtüm gerçekten de sağ uç sol uca göre bir-bir buçuk milim aşağıda duruyordu.  tabii ki sökmek zorundaydım:) sökmek için bayağı bi uğrastım ama sonunda söküldü. bu sefer youtube'dan destek alarak yaptım montajı bantla falan sabitledim ve sorun çözüldü. vesselam, takıntılı olmak başa bela. 

adamin taktik iyi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...
24.08.2019 at 19:05, Katil Balina :

bizim elemana piano black shark anten yapmıştım bi de  spoiler uyguladım. fena olmadi gibi. sıkılırsam ilerde boyatabilirim ama simdilik böyle olsun bakalım. n11'den 169 liraya boyalı aldım. (bu arada ilgili başlığı bulamadım, varsa kusura bakılmasın ilgili yere taşınabilir.)

IMG_20190824_184609.jpg

IMG_20190824_184716.jpg

Bugun trafikte gördum kirmizi sedan renk şu spoileri takmis cok hos olmus resmen aşık oldum 

IMG_20200221_210147.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

bu arada n11'de falan benim çektiğim fotoyu kullanmışlar  birkaç yerde de var

neyse ki plaka silinmiş:)

Screenshot_20200305_011725_com.dmall.mfandroid.thumb.jpg.6ee945b77b4280aa2a9284a193a0106c.jpg

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...