Jump to content

İlhan'dan Satılık 2011 Model Dizel Mazda 3 115 Hp

İlhan

Tavsiye Edilen Mesajlar

Pazar günü evde derin büyük temizlik olunca, Oğlumla birlikte dışarı attık kendimizi.

Ne yapalım ?

Dedim Mazda Ozan - Bakşi Kardeşleri bir ziyaret edeyim. Gitmişken de Benim Guzudan da garaja giriş etiketini ve Ogs kızağını söküp alırım dedim bastık gittik.

Çay eşliğinde Sohbet muhabbet zaten 10 numara. 

Bu esnada Çınar koltuğun üstünde dizeme uzanarak 2 saate yakın uyumuştur herhalde. :) 

Dışarıda da Mx-5'i görünce dayanamadı Çınar.

Baba bizim arabayı verip yerine bunu alalım modunda. :D 

BOgrZG.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28 dakika önce, İlhan :

Pazar günü evde derin büyük temizlik olunca, Oğlumla birlikte dışarı attık kendimizi.

Ne yapalım ?

Dedim Mazda Ozan - Bakşi Kardeşleri bir ziyaret edeyim. Gitmişken de Benim Guzudan da garaja giriş etiketini ve Ogs kızağını söküp alırım dedim bastık gittik.

Çay eşliğinde Sohbet muhabbet zaten 10 numara. 

Bu esnada Çınar koltuğun üstünde dizeme uzanarak 2 saate yakın uyumuştur herhalde. :) 

Dışarıda da Mx-5'i görünce dayanamadı Çınar.

Baba bizim arabayı verip yerine bunu alalım modunda. :D 

BOgrZG.jpg

Eve geri dönmeyecekseniz olabilir yoksa büyük kavga çıkar 🤣

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar @İlhan 
Umarım kıymet bilecek birine nasip olur.   Bi ara ben de düşündüm, çok emek verdim yeni alsam boş gelecek; yeniden bir araçla uğraşmak da gözümde büyüyor.  Sonra vazgeçtim, 2-3 sene daha kalalım birlikte bakalım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, ibrasoft :

Hayırlı satışlar @İlhan 
Umarım kıymet bilecek birine nasip olur.   Bi ara ben de düşündüm, çok emek verdim yeni alsam boş gelecek; yeniden bir araçla uğraşmak da gözümde büyüyor.  Sonra vazgeçtim, 2-3 sene daha kalalım birlikte bakalım...

Teşekkürler kardeşim..

Vallahi 2.el otomobil satmakta / almakta zor iş.

Sıfır almak artık hayal oldu zaten.

Şu an en iyi otomobil, sahip olduğun otomobil. Kaldı ki sen aracına çok şey kattın. Günümüz otomobillerinde her şeyi kırpıp opsiyon yapıyorlar. Dolayısı ile bizim guzular gerçekten çok kıymetliler. 2019 model araçta opsiyon olanlar bizim araçlarda standart.

Sakın sakın satayım deme..Satarsan da üstüne çok para koymak gerekiyor daha iyisini alabilmek için..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

İlhan hocam merhabalar, hanımın bir türlü düz vitese alışamamasından dolayı aslında 2009 2010 model otomatik mazda 6 almayı kafama koymuştum. Hafta içinde de birkaç tanesini gözüme kestirmiştim, ancak ben mali konuları ayarlayana kadar onlar satıldı. Sonrasında konunuzu okudum ve aracınızın kaçırılmayacak bir araç olduğu aşikar. Nasip olursa cumartesi geleceğim (bu arada çanakkale çandayım). 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, dülgeroğlu :

İlhan hocam merhabalar, hanımın bir türlü düz vitese alışamamasından dolayı aslında 2009 2010 model otomatik mazda 6 almayı kafama koymuştum. Hafta içinde de birkaç tanesini gözüme kestirmiştim, ancak ben mali konuları ayarlayana kadar onlar satıldı. Sonrasında konunuzu okudum ve aracınızın kaçırılmayacak bir araç olduğu aşikar. Nasip olursa cumartesi geleceğim (bu arada çanakkale çandayım). 

Merhaba Kazım Abi,

Aracım Necip-Aykut Bakşi kardeşlerde, bilmiyorum kendileri ile iletişme geçtiniz mi ? Benim işler yoğun olduğundan sağ olsunlar onlar ilgilendiler bu güne kadar. Aracım da Altunizade Papyonda onların mekanda. Cumartesi Saat 13:00'de yola çıkacağım, ama Aykut Necip zaten ilgilenip yardımcı olurlar. Ekstrem bir durumda zaten telefonla iletişime geçilir.

Hayırlısı olsun diyerek, İyi günler diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, İlhan :

Merhaba Kazım Abi,

Aracım Necip-Aykut Bakşi kardeşlerde, bilmiyorum kendileri ile iletişme geçtiniz mi ? Benim işler yoğun olduğundan sağ olsunlar onlar ilgilendiler bu güne kadar. Aracım da Altunizade Papyonda onların mekanda. Cumartesi Saat 13:00'de yola çıkacağım, ama Aykut Necip zaten ilgilenip yardımcı olurlar. Ekstrem bir durumda zaten telefonla iletişime geçilir.

Hayırlısı olsun diyerek, İyi günler diliyorum.

Teşekkür ederim, hayırlısı olur inşallah. Sonrasında sizden bilgi almak için arayabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bu gün gara guzu ile vedalaştık. Balıkesir'e uğurluyoruz kendisini. Yeni Sahibine hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanması dileği ile. :nazar: 

Necip / Aykut Bakşi kardeş teşekkürler ellerine, emeklerinize sağlık tekrardan. 

Nasip kısmet inşallah ileride bir gün tekrar bir Mazda sahibi olabilmek dileği ile...

1plm61.jpg

LvW7lJ.jpg

r0oB0B.jpg

7BrEBm.jpg

P7Z47v.jpg

9YP8Y9.jpg

qAZ1A3.jpg

M13516.jpg

Xbr7bo.jpg

bvdAvY.jpg

dLAzLZ.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, İlhan :

Bu gün gara guzu ile vedalaştık. Balıkesir'e uğurluyoruz kendisini. Yeni Sahibine hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanması dileği ile. :nazar: 

Necip / Aykut Bakşi kardeş teşekkürler ellerine, emeklerinize sağlık tekrardan. 

Nasip kısmet inşallah ileride bir gün tekrar bir Mazda sahibi olabilmek dileği ile...

1plm61.jpg

LvW7lJ.jpg

r0oB0B.jpg

7BrEBm.jpg

P7Z47v.jpg

9YP8Y9.jpg

qAZ1A3.jpg

M13516.jpg

Xbr7bo.jpg

bvdAvY.jpg

dLAzLZ.jpg

Onca araba alıp sattım sattık bu kadar üzülmedim ne zaman canın sıkılırsa özlersen derincede aynısı var gönlünce gez dolaş abi 😭

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkesin Güzel Dilekleri İçin Çok Teşekkürler.

Forum Kuralları Gereği, Araç Satıldığı İçin Kendi Konuma Kilidi Vuruyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...