Jump to content

1. Nesil Mazda 3 Merkezi Kilit Beyni Nerede?

muhammet_cubuk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamun aleykum Arkadaslar daha oncede benzer konu acildi ancak net bir cozum bulamadim. 1. Nesil mazda 3 Aracim uzaktan kumanda kodlama moduna girmiyor. Defalarca denedim. Ayrica Bu kumanda beyni arabanin neresinde bilen varsa resimli sekilde gosterebilirmi. Saygilar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba, bugünlerde ayni sorunla ugrasiyorum. Herter servisi aradim; torpidoyu sokmem gerektigini, torpionun anahtar takilan yerinin arkalarinda olduğunu soylediler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı sorun bendede mevcut obd portundan falan programlama yapılabilirmi bilen varsa cevaplasın lütfen.

Ayrıca benim aracımda keyless beynine torpido söküldükten sonra ulaşılabiliyor bulabilirsem fotoları eklerim.aracım 2004 dynamic mazda3.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim iç aydinlatmalarda bir duzensizlik var. Örnegin kontagi acinca sönmesi gereken tavan lambalari geç sönüyor. Surucu tarafi merkezi kilidinde sorun var gibi. Bu yüzden programlamaya girmedigini dusunuyorum.  kapi sokulup kilide bakilacak. Komutlari o karistiriyor gibi. Bence sizde  bu sorunlar varmi diye bi bakin. Cozebilen paylasir, hepimize kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...