Jump to content

2019 Yeni Kasa Corolla İzlenimler

Mutlu Tekir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

40 dakika önce, Lupara :

@Mutlu Tekir

Arabayı, ampüllerden başlayarak ufaktan parçalamaya başlamışsınız. :) Kolay gelsin.

Ben de bana sunulanla yetinmem ama sizdeki bilgi beceri bende yok. Tebrikler.

Estağfurullah, bilgilik durum değil. Araçların üretim mantığı aynı. Trimleri çıkarmak da aynı mantıkta genelde.

Şu ana kadar yaptıklarım hazır tak kullan şeyler. :)

Asıl doktora biterse yaza komple taban yalıtımı yapmak istiyorum da güvenemiyorum kendime. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, tansu87 :

Bugün bindim de. Bana bunu hatırlattı. Abi ben arabada kocaman lcd ekran sevimiyorum bunu anladım. 

Düşük donanım vision teybi verelim abime. :D

toyota_corolla_2019_sahibinden_toyota_co

34414_d39f34dddff64109b2dcbcd4f1e87b99.thumb.jpg.e9b3410c518aa1e1719cbcbb900c6e87.jpg

Araç resimdekilerden daha güzel duruyor bence bu arada. Resimlerde bir tuhaf ama canlı canlı daha güzel gözüküyor. Teyp de bence öyle. Lpg den sonra android multimedya var listede.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Mutlu Tekir :

Düşük donanım vision teybi verelim abime. :D

toyota_corolla_2019_sahibinden_toyota_co

34414_d39f34dddff64109b2dcbcd4f1e87b99.thumb.jpg.e9b3410c518aa1e1719cbcbb900c6e87.jpgAraç resimdekilerden daha güzel duruyor bence bu arada. Resimlerde bir tuhaf ama canlı canlı daha güzel gözüküyor. Teyp de bence öyle. Lpg den sonra android multimedya var listede.

O kablo ne mutlu? Bir de telefonu nereye koyuyorsun? Orta ızgara multimedya altına sıkışmış. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, tansu87 :

O kablo ne mutlu? Bir de telefonu nereye koyuyorsun? Orta ızgara multimedya altına sıkışmış. 

Benim araba değil internetten buldum. :D ızgara multimedya konumu mazdada da böyle. Dediğim gibi fotolarda bana çirkin gelirken içine oturunca fena değil dedim. Bir mazda değil tabiki de. 

Telefonu koymaya gerek kalmıyor genelde. Uzun yolda vitesi önündeki büyük alana koyuyorum. Navigasyon ihtiyacım varsa cama tutturmalı Telefon tutacağını kullanıyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Corolla neden ön arka park sensörü koymamış buna. En azından sadece arka. Boşu geçtim 4 paket içinde sadede full paket possion’da Var ön arka sensör. Ara donanımlarda sadece arka var mı veya serviste opsiyon satıyorlar mı bilmiyorum. Ama büyük eksik

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, tansu87 :

Corolla neden ön arka park sensörü koymamış buna. En azından sadece arka. Boşu geçtim 4 paket içinde sadede full paket possion’da Var ön arka sensör. Ara donanımlarda sadece arka var mı veya serviste opsiyon satıyorlar mı bilmiyorum. Ama büyük eksik

Kanka sanayide 100 tl ye takiyorlar da Ben şeyi merak ediyorum bizim Mazda 3 lerdeki gibi sinyal sesini kısma açma ayarı var mi O iyi oluyo ya sinyal sesine hep kıcık oluyom, kısağa aldim miss gibi 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, tansu87 :

Servisler takıp öyle satıyorlar. Park sensörü dert değil en kötü dışarıda takılırdı.

4 dakika önce, ozgur35 :

Kanka sanayide 100 tl ye takiyorlar da Ben şeyi merak ediyorum bizim Mazda 3 lerdeki gibi sinyal sesini kısma açma ayarı var mi O iyi oluyo ya sinyal sesine hep kıcık oluyom, kısağa aldim miss gibi 

Rastlamadım Özgür. Ayarlara bir kez baktım öyle birşey göremedim. Belki araca kablo ile bağlanınca özelliklerinden değiştirilebilir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, ozgur35 :

Ben de kim kullanıyor bu ayarı diyordum :) benim oturuşa göre Sinyal lambaları gözükmüyor. Müzik de açıksa sinyal kalıyor açık. En yükseğe aldım ben de. 

Elbette taktırılır da Kullanıcıların çoğu uğraşmak istemez. Hele bayanlar şirket araçları falan. Öyle düşünün, bence eksik. Park sensörü gibi şey koyulmalı. Toyota ayıp etmiş. Mesela far sensörünü koyma ama bunu koy yani. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22.12.2019 at 12:36, ozgur35 :

Ses kısığa alınabiliyormuş.

1.thumb.jpg.6df06a8ed4868b3b2198805ec5613c20.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, tansu87 :

3 bin olmuş. Tak artık şu lpg’yi :) 

Sen mi vercen parasını? Hemen taktıralım o zaman. :D :D

Vaktim de yok doktoradan, deneylerden, projelerden. Karabük'tekilere güvenemiyorum. Ankara şart o iş için ve de geniş bir vakit.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Mutlu Tekir :

Sen mi vercen parasını? Hemen taktıralım o zaman. :D :D

Vaktim de yok doktoradan, deneylerden, projelerden. Karabük'tekilere güvenemiyorum. Ankara şart o iş için ve de geniş bir vakit.

İstanbulda taktırırsan kebap ısmarlarım :) lovato 3200 idi valla. Gittikçe zamlanıyor kurdan dolayı. Bu akşam da benzine 20-30krş zam var söylim :) lpg’ye 7 krş cuk :) 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, tansu87 :

İstanbulda taktırırsan kebap ısmarlarım :) lovato 3200 idi valla. Gittikçe zamlanıyor kurdan dolayı. Bu akşam da benzine 20-30krş zam var söylim :) lpg’ye 7 krş cuk :) 

Ooo ağanın eli tutulmaz, sözü aldım. :D 

valla gidecem atiker obd taktıracam en ucuzu. Atiker konusunda güveneceğim tek yer Quattro Garage. 70-80 kuruş yakıyom lo, fulledim depoyu cuma günü. :D lpgnin zamcığına kurban valla, öyle özledim ki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Mutlu Tekir :

Ooo ağanın eli tutulmaz, sözü aldım. :D 

valla gidecem atiker obd taktıracam en ucuzu. Atiker konusunda güveneceğim tek yer Quattro Garage. 70-80 kuruş yakıyom lo, fulledim depoyu cuma günü. :D lpgnin zamcığına kurban valla, öyle özledim ki.

Uzun bineceksen lovato obd2. Candan’da geçen ay takıldı 3100₺. Atikerin enjektör-regülatör kısa ömürlü yav. 

bu arada candan müh. Valvematic için brc öneriyor. Normalde lovato-atiker çok takarlar, onlardan kazanırlar da. Ama buna brc önermiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, tansu87 :

Uzun bineceksen lovato obd2. Candan’da geçen ay takıldı 3100₺. Atikerin enjektör-regülatör kısa ömürlü yav. 

bu arada candan müh. Valvematic için brc öneriyor. Normalde lovato-atiker çok takarlar, onlardan kazanırlar da. Ama buna brc önermiş

Kısa ömürlü ama ucuz. Diğer markalar ocağa incir ağacı diker. 

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...