Jump to content

CR-V 2018 Dizel 9 AT

ozgur35
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

49 dakika önce, Servet :

B20D motorların lpg uyumu çok iyi bu yüzden 

Valla abi lifter falan beni aşar. O kadar detaylı bilmiyorum ama yeni nesil dizel alasım yok. Egr’si mazot seçmesi, partikül filtresi, şimdi yeni çıkacak egzozu sıvı bir şeyle filtreleme sistemi falan acayip şeyler. Ne kadar çok sistem o kadar hissizlik ve sorun riski. Şöyle lpg uyumlu bir motor alasım var. D segment veye suv gibi olabilir. 2 çocukla sığmıyoruz c segmente

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, tansu87 :

Valla abi lifter falan beni aşar. O kadar detaylı bilmiyorum ama yeni nesil dizel alasım yok. Egr’si mazot seçmesi, partikül filtresi, şimdi yeni çıkacak egzozu sıvı bir şeyle filtreleme sistemi falan acayip şeyler. Ne kadar çok sistem o kadar hissizlik ve sorun riski. Şöyle lpg uyumlu bir motor alasım var. D segment veye suv gibi olabilir. 2 çocukla sığmıyoruz c segmente

Dizellerde her 40 bın de bır mazot fıltresı degısıyor servıste 300 400 tl felan. Bi de her 80 bın km de bır şanzıman yagı degısıyor Gerısı yag su polen hava fıltresı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı alalı 1 hafta oldu
Kasko 2600 tl Ak sıgorta
Trafık sigorta 800 tl
Pasta cilası 400 tl
Bagaj Havuzu Rizline 70 tl
Honda güneş gözlüğü apartı 70 tl
Egzoz degısım işciliği 50 tl
Arka lastık değişimi 1 adet 220 tl. Farklıydı çıkma bulmustum aracın üzerındekı aynı lastıkten Mıchelın latıtude 225 60 18 SUV
Rot 160 tl
Polen fıltresı Bosch 55 tl
Hava fıltresı 60 tl bakıma kadar ıdareden degıstı yan sanayı
CAm fılmı Llumar bu haftasınu yapılcak Ankarada o da 700 tl tutucak
Toplam 5200 tl ye toparladık makıneyı :D
3000 km sonra yetkılı servıste ilk bakımına gırer ordan da 1000 tl cıvarı tutar gıbı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Koray74 :

Kazasız günlerde kullan kardeşim. Hayırlı olsun..

Teşekkürler Koray abi sağolasın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün 40 50 km yol yaptım hızım 120 felandı. Araç sanki havada gidiyor. Yerle bi bağ yok gibi. Lastık ıle yer arasındaki sürtünme kuvveti  kesınlıkle kabıne yansımıyor .  O kadar rahat ki insan kendını uçakta sanıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 kişi bagaj agzına kadar yüklü klıma hep acık hızım sabıt 110 idi. 7 saate geldım İzmirden ankaraya Yakıt tükemım 6.0 ile son buldu. Mazotun 6.5 oldugunu varsayarsak 230 240 tl gıbı bi rakama ulaştık. 4x4 boş agırlıgı 1750 kılo olan bı arac ıcın iyi deger. Tabi yol İzmirden Ankaraya dogru hep yokustu bunun da etkısı var dönüşte 5.5 yakar gıbı Bu arada Crvlerın depo fulleyince 45 litre alıyor bnce az bu deger deposu küçük 

20191018_001614.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Güzel bir tercihte bulunmuşsunuz ama güçsüz dediğiniz Cx-5'in 0-100'ü 9.6 saniye, sizin aracın 0-100'ü 10.4 saniye. Arada kilo farkı var ancak, sizin aracın da yaklaşık 140 Nm tork fazlası ve 9 ileri şanzımanı var. Bu sınıfta birçok araç kullandım ama sürüş zevki ve yol tutuş olarak gerçekten Cx-5'in verdiği tadı veren araç bulamadım, sizin aracın 2007 olan kasasını kullanmıştım ancak sizin araçtan kullanmadım gerçi...

Aracınızın deposu için 58 litre deniyor ama belki yedek deposu varsa, o dahil olabilir belki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ön cam Air80 li hali Dışardan bakınca araç içi net görünmüyor  mavımsı cam süper oldu içersi görünüyor silüetlet bellı kım oldugu bellı degıl arac ıcınde 

IMG-20191020-WA0004.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18.10.2019 at 22:48, ozgur35 :

Ankara Llumar Çağrı da ön cama Air80 ön kapılara Atr35 uygulaması yaptım

Screenshot_20191018-224832_Gallery.jpg

Özgür ben de orda yaptırdım, iyi işçilikleri var, güle güle kullan aracını....Yol tutuşu Cx-5 kadar iyi değildir heralde:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Koeru :

Özgür ben de orda yaptırdım, iyi işçilikleri var, güle güle kullan aracını....Yol tutuşu Cx-5 kadar iyi değildir heralde:)

Cx5 hiç kullanmadım valla Ama bayadır kullanıyoruz Crv bi sıkıntı yaşamadık uzun yolda. Lastık sesı motor sesı hıc yok sadece ruzgar sesı oluyor o da mınımun. Ankara git gel 1300 km 5.9 lıtre yaktı. Ankara sehır ıcınde 2 gün full gezdık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

4x4 özelleğini sadece kaldırıma park etmek için kullanıyorum.  300 mılyarlık araçla arazıye çıkılmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18.10.2019 at 22:48, ozgur35 :

Ankara Llumar Çağrı da ön cama Air80 ön kapılara Atr35 uygulaması yaptım

Screenshot_20191018-224832_Gallery.jpg

Öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim.. Ön cam filmi izmirde şart.. yeni araç alırsam yaptıracağım ilk şey ön cam filmi.. Benim önceki aracımda ön cam filminde olumsuz bir tecrübem oldu..Biraz uygun olsun diye tanıdık bir yerden en şeffaf(!) filmi taktırmıştım ancak geceleri tam bir faciaydı..1 ay zorn dayandım ve hemen söktürüp attım.. Anladımki ön camda kaliteli markadan şaşmayacaksın..Sizin gece önünüzü görme durumu nasıl? Çok karartıyor mu? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Montimpex :

Öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim.. Ön cam filmi izmirde şart.. yeni araç alırsam yaptıracağım ilk şey ön cam filmi.. Benim önceki aracımda ön cam filminde olumsuz bir tecrübem oldu..Biraz uygun olsun diye tanıdık bir yerden en şeffaf(!) filmi taktırmıştım ancak geceleri tam bir faciaydı..1 ay zorn dayandım ve hemen söktürüp attım.. Anladımki ön camda kaliteli markadan şaşmayacaksın..Sizin gece önünüzü görme durumu nasıl? Çok karartıyor mu?

Benımkı tamamen şeffaf çok memnumum. @llumarcamfilmi instagram adresınde bayıleri paylastılar sıkıntı yasamamak adına gercek bayıde takmak lazım sahtesı cok var pıyasada

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...