Jump to content

Mazda'mı Üzülerek Satıyorum...

Koray74

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ekonomik şartlar yüzünden severek kullandığım aracımı satıyorum.

Bu aralar ikinci aracımızla yola devam edeceğiz. Gruptan kopmamaya çalışacağım. Burada çok güzel arkadaşlıklar edindim. Özellikle İstanbul tayfası sizleri tanımaktan dolayı çok memnunum. İlerde tekrar Mazda'cı olarak görüşmek üzere. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-mi-satiyorum-750985059/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi hayırlısı olsun inşallah. Allah daha iyilerine sahip olmayı nasip etsin inşallah.

Aynı şekilde bende seni tanıdığıma çok sevindim. Mazdalarımız bahane, dostluklarımız bakidir. Görüşmek üzere sevgiler, selamlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yolunuz açik olsun.  Maalesef ülkemizin sürekli zorlasan ekonomik kosullari yasam standartlarimizin düşmesine yol açiyor.  Gönül isterdi ki Mazda değil de Hyundai gitsin.  Ben de umuyorum ki ileride Mazda ile tekrar bulusun.  Benim önerim böyle bir araç için fiyattan asla taviz vermeyin.  Etrafta "ucuza ne bulsam alirim" fikrinde olan yüzlerce insan var.  Ekmeklerine yag sürmeyin.  Mazda bence değerini en iyi koruyan markalardan biridir ve öyle kalmalidir.  Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

31.10.2019 at 09:28, Koray74 :

Ekonomik şartlar yüzünden severek kullandığım aracımı satıyorum.

Bu aralar ikinci aracımızla yola devam edeceğiz. Gruptan kopmamaya çalışacağım. Burada çok güzel arkadaşlıklar edindim. Özellikle İstanbul tayfası sizleri tanımaktan dolayı çok memnunum. İlerde tekrar Mazda'cı olarak görüşmek üzere. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-mi-satiyorum-750985059/detay

İnşallah iyi müşterileriniz olur,en kısa zamanda da yenisini almak nasip olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Dün itibari ile aracımı sattım. Alan kişi de Mazda kullanıcısı genç bir arkadaş. Aracını benden hızlı satıp almak ona nasip oldu. Kazasız günlerde kullansın. Mazdalı günlerde görüşmek üzere.   

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlara vesile olsun.

demek ki insanlar 15 gün içinde mazda'sını satıp mazda alıyor sonra diyorlar bu araçlar satılmıyor. her zaman verdiğim örnekler; ben sıfır hata boya 30 binde  brc  lpg'li beyaz, makyajlı fiesta'yı neredeyse aylar sonra zarzor sattım toplamda iki üç kisi aradı, bir kişi geldi alıp gitti. arkadasım 2016 galiba dizel otomatik beyaz corollasını neredeyse aylar sonra satabildi piyasasının altına, onda da bi tek tamponda bi sürtme falan vardı, aldığı gün yapmış. kendisiyle "hani çeyrek altındı lan bunlar diye çok dalga geçtim, ki haftalar boyu kimsenin atamadığı olmuş. tabi bu arabaları ikinci elde neredeyse ilçe sınırlaması yaparak arayabiliyorsunuz. birinin sizin aracınıza denk gelmesi piyango gibi bir şey. 

velhasılıkelam savım her zaman -kendi tecrübem de dahil-mazda'larin makul fiyatlar konulduğunda cok daha hızlı satıldığı yönündedir.  ben de aracımı cumartesi düşen ilandan pazartesi satın aldım. bu aralar birinci nesil 3 sahibi bir arkadaşım 2. nesile geçmek istiyor, acelesi yok ama hemen her gün de sabah aksam ilanlara bakıyor. temiz düzgün bir şey istediği donanımda satılığa çıktığı gün alabilir. böyle bir sürü insan var. ben de mazda 2'mi bi haftada falan satmıştım. ilani burada bir yerlerde duruyordur. 

alsatçı olup para kazanmak isteyen piyasasının üzerinde para koyup kar etmek isteyenler ise mazda'dan uzak dursa iyi olur, bir senede satamazlar. bunların daha fazla sürünmeleri dileğiyle:)) umarım bir daha ticaret için almaya kalkmazlar da mazdacılar kendi aralarında satıp alırlar.

bu arada 4. neslin sedanı bizde de piyasaya çıkıp ikinci ele düşseydi iyiydi, biz de özümüze onlardan kovalardık, zira sıfır benim icin bu aralar hayal, kısfmet.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Koray74 :

Dün itibari ile aracımı sattım. Alan kişi de Mazda kullanıcısı genç bir arkadaş. Aracını benden hızlı satıp almak ona nasip oldu. Kazasız günlerde kullansın. Mazdalı günlerde görüşmek üzere.   

Hayırlı olsun Koray bey

Aracınızı alıp akabinde satan arkadaş Denizli den mi acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, Arman-1999 :

Hayırlı olsun Koray bey

Aracınızı alıp akabinde satan arkadaş Denizli den mi acaba ?

Teşekkür ederim.

İzmir karşıyaka'dan bir arkadaş kendisi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...