Jump to content

Alınık - Çocuk Oto Koltuğu

Arman-1999

Tavsiye Edilen Mesajlar

4 saat önce, Burak :

Biz de paspas koyardık koltuk altına Mazda6 da deri yırtılmasın diye @Tarahumara 😂

aslında tam da bu isler icin satılan altlıklar var. ben koltuğa zarar vermesin diye aldım. kesin kullanmak gerekiyor çünkü uzun vadede zarar veriyor koltuk. kalin ve kaliteli olmasında fayda var.

https://images.app.goo.gl/mTfNamibUFTbrant6

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11.11.2019 at 00:31, Katil Balina :

bizim bebeye zamanında  "besafe izi comfort x3" aldık. koltuk köpükten, tabi bir bildikleri vardır diyerek aldık ama bir süre sonra darmadağın oldu, bağlantı yerlerinden kırıldı. bu hale gelmesi ne kadar doğru ne kadar eğri bilmiyorum ama bizim oğlan 19. ayında boy 95 cm kilo 18 kg  olunca bebek koltuğunu bırakıp çocuk koltuğuna geçmeyi düşünmeye başladık. 

bu arada besafe'in  en güvenli koltuk olduğu ya da olduğu konusu yaygın bir kanı, şükür deneme fırsatımız olmadı ama köpüklerin tamamı baglantı yerlerinden parçalanmış durumda. bu haliyle tavsiye etmem diyecem ama yine de testler falan vardır bir bildikleri diyorum, bilmiyorum. deneyimim bu yönde,  arşiv olsun.

Ben de  Kiddy marka  9 -36  almıştım zamanında.  Yukarıda bağlantı yerleri kırıldı diyince yazayım dedim. Satıcı bu markada bağlantı yerleri metal, bazıları plastik kırılabiliyor demişti. Ufak bir bilgi geçeyim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

bebe artık eski koltuğuna sığmadığı için bugün Huggy Armor Rotate360° aldım. eleman iki yaşına gelmeden 19 kiloya yaklaştığından indirip bindirme açısından dönmesi bizim için olmazsa olmaz özelliklerden biri. en uygunlarından biri de bu, n11'de 950 civarlarına satılıyor. dönme özelliği olunca haliyle fiyatlar yükseliyor. aslinda  699 liraya yoyko ultimate diye bir sey de var ama hemen herkes çok terlettiğini söylemiş. daha önce besafe izi comfort x3 kullaniyorduk ve her ne kadar tangur tungur etse de kullanışlı ve kaliteli olduğunu söylemem lazım. bakalım hayırlısı artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15.11.2019 at 14:19, S.Halilduru :

Ben de  Kiddy marka  9 -36  almıştım zamanında.  Yukarıda bağlantı yerleri kırıldı diyince yazayım dedim. Satıcı bu markada bağlantı yerleri metal, bazıları plastik kırılabiliyor demişti. Ufak bir bilgi geçeyim. 

Geçen akşam Cevahir Alışveriş Merkezine gittiğimde bir mağazada gördüm. Fiyatı iyi geldi bana. 4-5 yıl önce ben bu fiyata almıştım hemen hemen. 

E29BCF89-E699-4329-8DAC-89A3533E4977.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...