Jump to content

Alınık Mazda 3 Impressive-Mirai

Brkm

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir Mazda 3 arayışındayım. Niyetim 2012 model mirai ya da impressive donanımlı bir araç almak. Mümkünse uzun süre kullanabileceğim düşük km ve temiz bir araç almak istiyorum. Forum içinden satmayı düşünen var ise iletişime geçersek çok sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

BM kasa da motıon reflex power power sence hepsı aynı rakamlara satılıyor cok ılgınc 2015 araclar hep 120 bandında :D

18 saat önce, Brkm :

Arkadaşlar Kocaeli çevresinde temiz düşük km impressive ya da mirai satma düşüncesi olan varsa iletişime geçerse çok sevinirim.

İşiniz zor ben 3 ay aramıstım temız arac sabır edersenız nasıp olur ınsallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, ozgur35 :

BM kasa da motıon reflex power power sence hepsı aynı rakamlara satılıyor cok ılgınc 2015 araclar hep 120 bandında :D

İşiniz zor ben 3 ay aramıstım temız arac sabır edersenız nasıp olur ınsallah

İnşallah hayırlısı olsun. Evet benim de dikkatimi çekiyor çok ilginç motion donanım bile 110-120 bandında. Daha birkaç ay önce 100 bin civarına power alınabiliyordu. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Değerli forum üyeleri yakın zamanda Kocaeli ve çevre illerde Mazda 3 Mirai (Impressive de olabilir) satacak olan varsa haber verirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Sanırım Mirai donanımlı bir Mazda 3 alamayacağım. Zaten çok az var ilanlara pek düşmüyor düşenler de bir türlü kısmet olmadı. Fiyatlar da aldı başını gitti son birkaç ay içinde...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Brkm :

Sanırım Mirai donanımlı bir Mazda 3 alamayacağım. Zaten çok az var ilanlara pek düşmüyor düşenler de bir türlü kısmet olmadı. Fiyatlar da aldı başını gitti son birkaç ay içinde...

Gerek yok Temız bı ımpressıve alın gecın her geen gun fıyatlar yuksleıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Brkm :

Sizi sabrınız için tebrik ederim.

Ben araba almaya karar verirsem max 2 gün sonra almış olurum. Siz iyi sabrediyorsunuz.

Ayrıca fiyatlar artmaya devam edebilir. Kaldı ki sizin almayı düşündüğünüz aracın ilanı zaten sınırlı. Bir tane denk gelince almalısınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Lupara :

Sizi sabrınız için tebrik ederim.

Ben araba almaya karar verirsem max 2 gün sonra almış olurum. Siz iyi sabrediyorsunuz.

Ayrıca fiyatlar artmaya devam edebilir. Kaldı ki sizin almayı düşündüğünüz aracın ilanı zaten sınırlı. Bir tane denk gelince almalısınız.

Teşekkürler hakikaten öyle mazda sahibi olabilmek için ısrarla bekliyorum. Alternatif olarak da araç beğenemedim. Dediğiniz gibi aradığın kriterlerde çok az sayıda araç var ve fiyatlar günden güne artıyor maalesef. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Brkm :

Teşekkürler hakikaten öyle mazda sahibi olabilmek için ısrarla bekliyorum. Alternatif olarak da araç beğenemedim. Dediğiniz gibi aradığın kriterlerde çok az sayıda araç var ve fiyatlar günden güne artıyor maalesef. 

araçlar, misal impressive siz almaya karar verdiğinizde  ne kadardı, şimdi ne kadar oldu, bir karşılaştırma yapabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50 dakika önce, Katil Balina :

araçlar, misal impressive siz almaya karar verdiğinizde  ne kadardı, şimdi ne kadar oldu, bir karşılaştırma yapabilir misiniz?

Temmuz gibi 80 bin km lerdeki Mirai paketler 76-78 civarında satılıyordu. 75 bin civarında ise rahatlıkla Impressive alınabilirdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Brkm :

Temmuz gibi 80 bin km lerdeki Mirai paketler 76-78 civarında satılıyordu. 75 bin civarınd ise rahatlıkla Impressive alınabilird

85 90 oldu 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En son bir 90.yıl ile ilgilendim fakat onu da kaçırdım. Temiz ve düşük km 90.yıl, Impressive ve Mirai satmayı düşünen arkadaşların  araçlarını değerlendirmek isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25.01.2020 at 22:18, Brkm :

En son bir 90.yıl ile ilgilendim fakat onu da kaçırdım. Temiz ve düşük km 90.yıl, Impressive ve Mirai satmayı düşünen arkadaşların  araçlarını değerlendirmek isterim.

Mazda ve düşük km? Pek mümkün değil gibi.

Mazda kullananlar tuvalete bile arabayla gidiyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...