Jump to content

VW Polo Lastik Sesi

Moon_7
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2 saat önce, Mutlu Tekir :

Poryaya ihtimal bile vermedim arkadaş polonun 2015 model olduğunu söylemişti sanırım. Bir de belirli hız aralığında geliyor demiş, belirli hız aralığında geliyorsa bilye sesi olmaz.

MEG abi 2019 üretimli Nokian WR Snowproof aldım ama çok az da olsa onda da lastik uğultusu vardı. Nokian Weatherproof denemelik 2 tane almıştım. Yazın arkalara takmıştım ve sanki otobüsün içinde gidiyormuş gibi bir uğultu sesi yaratmıştı. 

Michelin Octavia’ da kullandığım için söyledim, sessiz bi lastik Mutlu başka bi sıkıntı olabilir. Nokian’ ın bir tek wrd4 kullandım hiç sıkıntı yaşamadım.  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, tansu87 :

Sol ön lastikse o bölge davlumbaz, vidalar, porya, bilye kontrolü yapılmalı. Ses şiddeti ne kadar? Başka pololarda aynı ses yok mu? Dyno’ya sokup duyulacak ses ise yerinde de bakılır. 

lastik yerlerini değiştirince yine aynı yerden geliyorsa lastikten değildir diye düşünüyorum. 

Sol onden gelıyo bana ama rotcuya kontrol ettirdigimde sağ bilyanda ugultu war dedi ama baslangıc sewiyesinde dedi.Düşük hızlarda war dediğimde cok dagınık olması lazım diyo yanı çelişkili konusuyo.

10 saat önce, M.E.G :

2019 üretimli lastikte fabrikasyon bir hata olmadığı sürece ses gelmez. Energy saver gayet sessiz lastik. Polonun yalıtımı da özellikle yol sesi gayet iyidir. 

Servisten randevu alıp gösterin bence.

Aynen lastikciye gittiğimde her lastikte ugultuyu sesi anlarım ama energy saverda anlamam cunku olastik ole bı lastık değil dedi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...