Jump to content

Mazda'dan Kış Servis Kampanyası ( 18 Kasım - 14 Aralık 2019 )

dr_azoom
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazdacanlar

18kasım - 14aralık tarihileri arasında tüm yetkili servislerde ve yetkili servisimizde geçerli olan %20 yedek parça - işçilik ve aksesuar kampanyamız vardır. Bakım - parça ve aksesuar istekler için özelden msj atmanız yeterlidir.(yetkili servis bulunmayan iller için)

saygılar

mazda_kampanya.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bıktım her dönem servis kovalamaktan. SK Grup kapandı , Herter i arıyorum adam gibi bilgi veren yok ne fiyat biliyorlar ne bişey 3 kişi birbirine sora sora anca cevap verebiliyor. Haldız a gittim geçen sefer memnun kaldım diyebilirim ama uzağım . garanti bitimine 6 ay kaldı özele mi gitsem bilemiyorum onuda bulmak sıkıntı . bi akıl verin dostlar. bu arada silecek için  Herter 350 fiyat verdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

49 dakika önce, dalgakıran :

bıktım her dönem servis kovalamaktan. SK Grup kapandı , Herter i arıyorum adam gibi bilgi veren yok ne fiyat biliyorlar ne bişey 3 kişi birbirine sora sora anca cevap verebiliyor. Haldız a gittim geçen sefer memnun kaldım diyebilirim ama uzağım . garanti bitimine 6 ay kaldı özele mi gitsem bilemiyorum onuda bulmak sıkıntı . bi akıl verin dostlar. bu arada silecek için  Herter 350 fiyat verdi :)

merhabalar

silecek fiya konusunda ciddi bir yanlışlık var , sağ ve sol süpürgeler ayrı ayrı satılıyor.

sağ taraf 87,37+kdv ,

sol taraf 106,13+kdv 

kdv dahil 227tl

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, dr_azoom :

merhabalar

silecek fiya konusunda ciddi bir yanlışlık var , sağ ve sol süpürgeler ayrı ayrı satılıyor.

sağ taraf 87,37+kdv ,

sol taraf 106,13+kdv 

kdv dahil 227tl

benim talebim şu yönde oldu "ön ve arka sileceklerimide değiştirmek istiyorum" sonrasında bu fiyat verildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

59 dakika önce, dalgakıran :

benim talebim şu yönde oldu "ön ve arka sileceklerimide değiştirmek istiyorum" sonrasında bu fiyat verildi

ön silecekler o fiyatsa arka silecekler de eklenince cok da fahiş bir durum yok gibi. 

tabi iki yil önce o fiyatlara komple bakım yaptırıyorduk o da ayri konu.

ama memlekette genel durum bu, tüm araçlar icin geçerli bu fiyatlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Memnuniyet kişiden kişiye göre değişiyor, beklentiler de tabi. Mazda çok farklı profilde insanların tercih ettiği bi marka ama serviste cidden çok değişik takıntılara sahip insanlar görüyorum, bu açıdan herkesi memnun etmek zor. Yaklaşık 4 - 5 yıldır Herter'e gidiyorum. Tek gördüğüm güler yüz ve samimiyet. Üçe beşe bakmazlar, müşterinin işini çözmeye çalışırlar, Mazda ile arada bir sorun varsa müşterinin yanında dururlar. Zaten böyle olmasa onca yıl Ankara'da Mazda yetkili servisi olarak kalamazdılar. Bu Cumartesi bakıma gideceğim, tam bakım zamanına bu kampanyanın denk gelmesi çok iyi oldu. İnşallah ekstra birşey çıkmaz :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkinci el olarak yeni aldığım CX-3'ün kilometresi 50bin'i geçiverdi. Mersin'de gezeliyordum hafta içi. 50bin bakımı için Mersin'deki Mazda yetkilisine sordum fiyatını, 800 küsür TL. bir rakam verdi. Ayvanın tadını hissettim biraz ağzımda.

Haftasonu Konya'ya döneceğim için bir de Zeki Kaya Otomotiv'i aradım de bu indirim dönemiyle beraber ve ekstra bir harcama çıkmazsa 460 TL. gibi rakam verdi!

Seviyorum Konya'yı! :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Devrim Babacan :

İkinci el olarak yeni aldığım CX-3'ün kilometresi 50bin'i geçiverdi. Mersin'de gezeliyordum hafta içi. 50bin bakımı için Mersin'deki Mazda yetkilisine sordum fiyatını, 800 küsür TL. bir rakam verdi. Ayvanın tadını hissettim biraz ağzımda.

Haftasonu Konya'ya döneceğim için bir de Zeki Kaya Otomotiv'i aradım de bu indirim dönemiyle beraber ve ekstra bir harcama çıkmazsa 460 TL. gibi rakam verdi!

Şöyle bir şey denk geldi;

https://www.sikayetvar.com/mazda/mazda-6-aracima-yetkili-serviste-yan-sanayi-urun

Fiyatta neredeyse yarı yarıya fark olunca bir bakayım dedim. Sizin gideceğiniz servis çıktı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Devrim Babacan :

Yan sanayi filtreler birde magnatec 5w30 atarlar tamam :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir servis yan sanayi takmış adam da yeni mazda almaktan vazgeçmiş.... serin hikaye.

ayrıca araç SK'dan alınmışsa ki bir gecede kapatıp gittiler, aslında orada pek orjinal malzeme kullanılmamış olabilir. ama konya servisinin elbette bunu fark edip bildirmesi gerekiyor. ortada tuhaf bir durum var bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlginç bir durum. Hafi filtreler neyse de yağda o kadarını yapacaklarını sanmam.

Servise gidince bunu bir dillendireyim bir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

01.12.2019 at 11:39, Devrim Babacan :

İlginç bir durum. Hafi filtreler neyse de yağda o kadarını yapacaklarını sanmam.

Servise gidince bunu bir dillendireyim bir. :)

O kadar fiyat farkı olması beni de işkillendirdi doğrusu. Şu an servislerde işçiliğin saatinin 250 TL olduğunu düşününce, sizin aldığınız fiyat özel servislerin verdiği fiyat. Hele bir de mazot ve polen filtresi de işin içindeyse, zaten ikisi ve yağ dediğiniz fiyatı geçiyor. Ben o fiyatı veren serviste o işi yaptırmazdım doğrusu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ama ben Mazda 3'ümün 10bin bakımını 2015'ten beridir yine aşağı yukarı bu rakamlarda yine aynı servise yaptırıyorum.

Mazda 3'lerin 10bin KM. servis fiyatları ne civarda?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Devrim Babacan :

Ama ben Mazda 3'ümün 10bin bakımını 2015'ten beridir yine aşağı yukarı bu rakamlarda yine aynı servise yaptırıyorum.

Mazda 3'lerin 10bin KM. servis fiyatları ne civarda?

Yağ+yağ filtresi, polen, hava filtresi+işçilik 800-1000tl civarı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ben de yeni yetkili servisimiz Afyon Oto Ekip' te yaptırdım.  Gayet iyiydi. Kütahya' ya yakın yetkilisi servis olması beni sevindirdi. Mazda' yı bu aksiyonundan dolayı tebrik etmek gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...