Jump to content

Yerli Otomobilden İlk Ayrıntı

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

SUV için güncel 300-350 bin, sedan için ise yaklaşık 200-250 bin tl satış fiyatı olursa makul olur görüşünde konun uzmanları ve oto gazete habercileri. Fabrika kurulduktan sonra üretilecek diğer B segmenti (SUV ve hatchback) araç modellerinin biraz daha düşük fiyat olacağı tahmin ediliyor günümüz şartlarında. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiye için ikinci bir yeni başlangıç olarak hayırlı olsun.

ilk gözlenimler görsel mükemmel,biz araba alırken önce bir  şöyle dıştan bakarız , öncelikle bunu değerlendirirsek tam not aldı,dünya otomobil şirketlerinin güncel modellerine baktığımızda devlerle yarışacak bir tarzda.En önemliside patent olayı , Hayırlı uğurlu olur inşaallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Clio accent kivaminda bir konsept ciksaydi eminim hepimiz "dag fare dogurdu" derdik. 

Pahali bir konseptle cikmak marka algisinda cok onemli bir tercih bence. 

İleride ucuzu da cikabilir. Hic olmazsa otomobil uretim sektorumuz acisindan bir baslangic olur.  

Arabayi begenmesek bile  hayal kirici yaklasmak yerine destekleyici olmaliyiz. Sonucta bugattiyi de begenmeyen cok kisi var. Hic bir zaman bir lambo olamaz mesela. 😁 Ben objektif bir insan olarak biyle dusunuyorum .😁

Bir ip cambazini avrupalilar izlerken "hadi basarabilirsin" tezahuratiyla izlerken, bizim milletimiz "acaba ne zaman dusecek" anlayisiyla izliyor. 

Siyasilere saydirmakla araba konusunu ayirmali, olumlu yada olumsuz yorumlarda abartilara kacmayip, araba konusunda suyu bulandirma anlayisini birakalim. 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25.12.2019 at 10:31, S.Halilduru :

Aynalar biraz ufak gibi sanki. Görüşü engeller mi nasıldır bakmak lazım. 

Yanlış hatırlamıyorsam/bilmiyorsam standart ayna değil de içeriye görüntü alan kamera onlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Almanya fransa kiskancligindan çatlamistir  Dunya bizi konusuyor :D

Artik ata bindik deh dedik dört nala gidiyoruz, 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Servet :

Crvden çok daha seksi bunlar 😁

Konuyu bulandırmayayım dedim ama sen tutamadın kendini :) crv dizel de iyi araba ama :) 

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

45 dakika önce, ozgur35 :

Cekik gozluler yapmis 

1.6 dizel 9 ileri 160 hp etkileyici uyum :D :D

Ulan yaa 🤣 japondan dizel almıcaksın derler ama crv kırdı bunu 😀

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, tansu87 :

Ulan yaa 🤣 japondan dizel almıcaksın derler ama crv kırdı bunu 😀

Kanka cok az yakiyor  ve cok cok konforlu Bildigin C sedan dizelle ayni yakiyor sehir ici 7 max 7.4.  3 senedir 100 bin kmdir  kullaniyoz Daha 8 ortalamayi gormedik. Ama virajlara oyle Mazda 3 gibi giremezssin bunu da belirtiyim arac yerden yuksek Öyle viraj icinde gaza basiyim araba solluyum virajdan viraja giriyim cikiyim arabasi degil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, ozgur35 :

Kanka cok az yakiyor  ve cok cok konforlu Bildigin C sedan dizelle ayni yakiyor sehir ici 7 max 7.4.  3 senedir 100 bin kmdir  kullaniyoz Daha 8 ortalamayi gormedik. Ama virajlara oyle Mazda 3 gibi giremezssin bunu da belirtiyim arac yerden yuksek Öyle viraj icinde gaza basiyim araba solluyum virajdan viraja giriyim cikiyim arabasi degil

Olmadı 😕 togg daha iyi gibi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, ozgur35 :

Bu saatten sonra ic cephe tasarimlariyla ünlü Audi de korksun bizden :D

guiseppe pininfarina birinci dünya savaşından hemen önce babası elazığlı (eleziz) antonio benetittio, aurelio farina, annesi bingöllü cecilia adalberta farina'dan olma bir ailenin çocuğu olarak önce macaristan'a oradan da italyaya yerleşmiş bir türktür.  farina ailesinin yöredeki lakabı pinin olduğundan ("pininlerin cuiseppe deel mi bu oğlan" şeklinde) daha sonra farina soyadına pinin eklenmiştir.  oğuzların kayı boyundandırlar.

ben de almanların korkmamasi için bir neden göremiyorum:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Katil Balina :

guiseppe pininfarina birinci dünya savaşından hemen önce babası elazığlı (eleziz) antonio benetittio, aurelio farina, annesi bingöllü cecilia adalberta farina'dan olma bir ailenin çocuğu olarak önce macaristan'a oradan da italyaya yerleşmiş bir türktür.  farina ailesinin yöredeki lakabı pinin olduğundan ("pininlerin cuiseppe deel mi bu oğlan" şeklinde) daha sonra farina soyadına pinin eklenmiştir.  oğuzların kayı boyundandırlar.

ben de almanların korkmamasi için bir neden göremiyorum:))

İsimlere bakınca Türkleri çağrıştırıyor 😂

Antonio benetittio kesin harputludur. 

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, M.E.G :

Baba tarafımdan akrabalarım olurlar

Göç ettiler vakti zamanında 

Bizde burada kaldık ama her yaz gelirler🤣

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, ozgur35 :

Bu saatten sonra ic cephe tasarimlariyla ünlü Audi de korksun bizden :D

IMG_20191228_172146.jpg

O dikiz aynalarini photoshopla koymuslar galiba.  

Ayrica enguzel polis arabasi zaten var. Toggu moggu aradan cekelim lutfen. 

IMG_0413.JPG

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, M.E.G :

antonio benetittio gagkofarina:))

• Haha 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş