Jump to content

3. Nesil Mazda Otomatik Vites Harfleri İçeri Düştü

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar,

Bu sabah vites çerçevesini silerken kenarda bulunan P R N D harflerinin olduğu kısım içeri düştü.

Bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşımız var mıdır?:/

Kendim sökebilir miyim video araştırdım ama bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

İyi günler dilerim.

İletişim içinde 0537 716 0898

Diğer Sitelerde Paylaş

Valla o harfleri düşürmek için iyi bastırmış olmak lazım. Ya aracın plastik kalitesi daha da düşmüş, ya da siz çok beceriklisiniz diyebilirim. :D

Mazda 3 BL kabin içi trim sökme rehberi başlıklı konumu okuyun. Bir önceki kasa olsa da sökme mantığı aynı. Önce el freni etrafındaki trimden sökmeye başlayarak, sonra da vites etrafındaki trimi sökeceksiniz. Ama tırnaklara dikkat ederek çekin. Vites etrafındaki trimin altında ampul vardır, trim kurtarıldıktan sonra çekmeyin hemen. Ampulün yuvasını sökünce ve vites topuzunu saatin tersi yönünde çevirerek çıkarınca o trim çıkar.

• Beğen 4
Diğer Sitelerde Paylaş

bende ekranı yöneten joystick oğlumun üzerine çıkması sonucu tırnağından kurtulmuş yarısı iceri gömülmüş, neyse ki kırılmamıştı. söktükten sonra dişlerini oturtmuş sorunu çözmüştüm. sökmesi ve takması çok kolay. kolçak tarafından çekerseniz bardaklığın olduğu kısımdan sökmeye başlayabilirsiniz. sonra diğer parçalar kendiliğinden sökülüyor. ama bir iki soket var fazla çekerseniz çıkabilir ya da kırılabilir. tum parçalar aynı zamanda birbirine de geçmeli. bir foto paylaşırsanız daha fazla yardımcı olabiliriz. 

Diğer Sitelerde Paylaş
  • Yeni Oluştur...