Jump to content

Rotary Aşığıyım Temiz Bir Rx-8 R3 Arıyorum

RotaryPower
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

@RotaryPower bende senin gibi NFS U2 den beri bu arabaya aşığım. Bu foruma ilk geldiğimde bende senin gibi heveslerle doluydum, hala doluyum. Sağolsunlar başta @SweepeR olmak üzere forumdaki arkadaşlar abiler tecrübelerini paylaşıp nasihatlarını eksik etmediler. Ben RX-8 i ikinci araç olarak düşünüyorum mümkün olduğu zaman. Hala ilanlara bakar piyasayı gözetirim. Evet piyasanın yükseldiği doğru ama hangi marka yükselmedi ki ? Bu zamanda bi Symbol bile 100.000 TL nin üstünde ediyor. Bu doğrultuda bakılırsa asıl şaşılacak durum niye bu kadar ucuz :) Çok pahalı diyenler acaba bi açıp S2000 fiyatlarını görmüş mü sorarım.

Demem oki ben elbet birgün RX-8 sahibi olacağım. Umarım hayırlısıyla sende olursun.

Bu arada PS4 Gran Tourismo ya RX-Vision eklendi, haftasonu kullandım. Vuhuuuu acayip güzel sesi var. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 saat önce, SweepeR :

plaka ne?

Önceki plakası 34 acd 567 ydi ama 06 ya çevirdi 06 brk diye başlıyordu. Rx8 yazısına bakmaktan plakayı gözüm görmedi 😁

2 saat önce, Akuma :

@RotaryPower bende senin gibi NFS U2 den beri bu arabaya aşığım. Bu foruma ilk geldiğimde bende senin gibi heveslerle doluydum, hala doluyum. Sağolsunlar başta @SweepeR olmak üzere forumdaki arkadaşlar abiler tecrübelerini paylaşıp nasihatlarını eksik etmediler. Ben RX-8 i ikinci araç olarak düşünüyorum mümkün olduğu zaman. Hala ilanlara bakar piyasayı gözetirim. Evet piyasanın yükseldiği doğru ama hangi marka yükselmedi ki ? Bu zamanda bi Symbol bile 100.000 TL nin üstünde ediyor. Bu doğrultuda bakılırsa asıl şaşılacak durum niye bu kadar ucuz :) Çok pahalı diyenler acaba bi açıp S2000 fiyatlarını görmüş mü sorarım.

Demem oki ben elbet birgün RX-8 sahibi olacağım. Umarım hayırlısıyla sende olursun.

Bu arada PS4 Gran Tourismo ya RX-Vision eklendi, haftasonu kullandım. Vuhuuuu acayip güzel sesi var. 

Sağolsun bana da çok destek oluyor. Nfs2 ile başlayan macera evet evet aynı 😀 çok fırsatım oldu aslında ama koltuğuna geçip bir kez oturmuş değilim. Aldığım rx in koltuğuna oturmak istiyorum diye. Piyasada çok hor kullanılmış rx ler var. Ama umutluyum yani rx ine gözü gibi bakmış birinden al biraz da sen bak diyecekmiş gibi geliyor. 

Gran tourismo rx vision haberini duydum ama pc de o kadar çok oynadım ki artık kesmiyor. O recaro koltuğa oturup şöyle bi yaslanmak istiyorum artık nasipse. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, RotaryPower :

Önceki plakası 34 acd 567 ydi ama 06 ya çevirdi 06 brk diye başlıyordu. Rx8 yazısına bakmaktan plakayı gözüm görmedi 😁

Sağolsun bana da çok destek oluyor. Nfs2 ile başlayan macera evet evet aynı 😀 çok fırsatım oldu aslında ama koltuğuna geçip bir kez oturmuş değilim. Aldığım rx in koltuğuna oturmak istiyorum diye. Piyasada çok hor kullanılmış rx ler var. Ama umutluyum yani rx ine gözü gibi bakmış birinden al biraz da sen ak diyecekmiş gibi geliyor. 

Gran tourismo rx vision haberini duydum ama pc de o kadar çok oynadım ki artık kesmiyor. O recaro koltuğa oturup şöyle bi yaslanmak istiyorum artık nasipse. 

ACD efsanelerden, benimkinin aynisi ama bir ara ekstra olarak takilacak her parca vardi uzerinde. su an birkan isminde bir arkadasimizda, bizim gruptan. o da iyi bakiyordur diye umuyorum 🙂

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

44 dakika önce, SweepeR :

ACD efsanelerden, benimkinin aynisi ama bir ara ekstra olarak takilacak her parca vardi uzerinde. su an birkan isminde bir arkadasimizda, bizim gruptan. o da iyi bakiyordur diye umuyorum 🙂

Bi ara ilanda gördüm baktım acd değişmiş bi de baktım ki bizim üst sokak 😁 çok şekil duruyor vallahi. Bu gidişle r3 ısrarından vazgeçebilirim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, RotaryPower :

Bi ara ilanda gördüm baktım acd değişmiş bi de baktım ki bizim üst sokak 😁 çok şekil duruyor vallahi. Bu gidişle r3 ısrarından vazgeçebilirim 

gözüne güzel gözükmesinin sebebi ülkedeki birkaç düzgün S1 araçtan biridir :) merak ediyorsan satıyor mu diye sorabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, SweepeR :

gözüne güzel gözükmesinin sebebi ülkedeki birkaç düzgün S1 araçtan biridir :) merak ediyorsan satıyor mu diye sorabilirim.

Biraz daha bekleme taraftarıyım ama ne kadar isterki 😁 gözümün önünde hep bi beyaz r3 var ama seri 1 de çok iyi serüven onunla başladı zaten 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, RotaryPower :

Biraz daha bekleme taraftarıyım ama ne kadar isterki 😁 gözümün önünde hep bi beyaz r3 var ama seri 1 de çok iyi serüven onunla başladı zaten 

satmiyomus, benim aklda yanlis kaldi heralde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, SweepeR :

satmiyomus, benim aklda yanlis kaldi heralde

İlanlarda çok kısa bir süre görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam. Abi senin rx kırmızı mıydı 😁

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...

fiyatlardan sonra piyasaya küstüm her şeye küstüm 😀 hala istiyorum hala arıyorum ama ben 2 ayda 2 bin biriktiriyorsam araba artıyor 5 bin. Hayalim her geçen gün daha da uzaklaşıyor kaçıyor benden😅

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...