Jump to content

Rotary Aşığıyım Temiz Bir Rx-8 R3 Arıyorum

RotaryPower
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

34 dakika önce, Mehmet Özdemir :

:D maalesef

😁 Forumdaki herkesten büyüklerimden destek bekliyorum şu fakire bi r3 bulalım kavuşsun artık 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Merhaba fiyatlar çok uçmuş durumda bence hayalleri biraz erteleyin kendimden örnek vereyim 60k de 2010 rx-8 aracım var mx-5 alayım diye düşündüm gecen sene benım aracım 90-100 aralığındayken mx-5 ler 160-180 civarıydı 0 bayi fiyatı  şu an 2018 modeller  http://mazda.inallar.com.tr/mazda-mx-5/fiyat-listesi/6/16/1

230-250 aralığında yani makas çok açıldı o yüzden de fiyatlar aşırı yükseldi şu an aracıma 150 fiyat verseler bile düşünürüm çünkü yerine alabileceğim araç  yok o paraya .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hem araştırıyorum hem bekliyorum evet 140 150 bin şu an için ulaşılmazım. 90 bin e geçen yıl alınabilirdi ama o zaman da birikmişim yoktu. Sabrediyorum şu an için 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar   epeydir iş yoğunluğundan dolayı ,siteyi ziyaret edemiyordum,hakkınızı helal edin...herkese elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz...sorusu olan olursa ,altta link atıyorum..burdanda yardımcı olurum ,attığım linktende sorabilirsiniz...sayfamdaki soru sor kısmınıda okursanız,eminim bir çok merak ettiğiniz şeylere cevap bulacaksınız..herkese tekrar iyi günler dilerim  

http://www.armagarage.com/soru-sor

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Olur mu hiiiç. Liseden beri hayalim rx8. Fiyatlar biraz fırlayıp gidince kalakaldım. Normal fiyatından bulabilirsem hiç düşünmem 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

29.05.2020 at 12:57, RotaryPower :

Olur mu hiiiç. Liseden beri hayalim rx8. Fiyatlar biraz fırlayıp gidince kalakaldım. Normal fiyatından bulabilirsem hiç düşünmem 

temizlerin fiyatları biraz daha yükseldi, zaten şu an genel olarak ikinci araç piyasası çıldırmış durumda. yine de rx8 lerin fiyatları anormal uygun. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hem bekliyorum hem arıyorum fiyatlar biraz olsun normale dönmezse çok zor. Ama elbette performansına göre fiyatı şu anki piyasada normal. Sadece bütçe sıkıntım buna engel oluyor. Uzun yıllardır hayalim ama işte kolay kolay vazgeçemem 😁

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lütfen biri bana sahibindende fiyatlar şaka desin ilanda olmayan araçlar daha uygun olur desin. Çok değil 2 ay önce 30 bin km'de hasarsız 125bindi şimdi en kötüler 150den başlayıp 200ü geçiyor ya.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, CihanG :

Lütfen biri bana sahibindende fiyatlar şaka desin ilanda olmayan araçlar daha uygun olur desin. Çok değil 2 ay önce 30 bin km'de hasarsız 125bindi şimdi en kötüler 150den başlayıp 200ü geçiyor ya.

uzun yolda 10 sehir icinde 20 litre yakan, baski balatasi 5 bin, on arka fren disk balata seti 6-7 bin, seri1 motoru 35 bin, seri2 r3 motoru 60 bin lira olan 231 hp lik ve vergisi 300 tl olan bir aracin fiyati icin anormal uygun ve hak etmedigi bir cizgide. seri1 lerin 75-175 bin, seri2 r3 lerin 150-250 bin arasinda olmasi gerekiyor. 

clio, polo, yaris gibi araclarin fiyatina baktiniz mi? ulkedeki tum arabalarin hem sifir hem ikinci el fiyatlari almis basini gitmis, bence haksizlik ediyorsunuz.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, CihanG :

Yazdığınız çoğu şey fiyatının düşük olmasına sebep olan dez avantajlar :) 200ü geçtikten sonra rx8den daha iyi araçlar başlıyor.

fiyatinin dusuk olmasina sebep oldugunu dusundugunuz parcalar bu arabayi spor araba yapan parcalar. 200 u gectikten sonra agir hasarsiz arkadan itisli hangi spor arabayi onerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, SweepeR :

uzun yolda 10 sehir icinde 20 litre yakan, baski balatasi 5 bin, on arka fren disk balata seti 6-7 bin, seri1 motoru 35 bin, seri2 r3 motoru 60 bin lira olan 231 hp lik ve vergisi 300 tl olan bir aracin fiyati icin anormal uygun ve hak etmedigi bir cizgide. seri1 lerin 75-175 bin, seri2 r3 lerin 150-250 bin arasinda olmasi gerekiyor. 

clio, polo, yaris gibi araclarin fiyatina baktiniz mi? ulkedeki tum arabalarin hem sifir hem ikinci el fiyatlari almis basini gitmis, bence haksizlik ediyorsunuz.

Aman diyim abi dur etme 😁 daha 90 bin toparlayamadım tam aha oldu derken fiyatların patlaması acayip moralimi bozdu. Rx8 benim uzun yıllardır hayalim ve gün geçtikçe ne yazık ki uzaklaşıyorum  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, RotaryPower :

Aman diyim abi dur etme 😁 daha 90 bin toparlayamadım tam aha oldu derken fiyatların patlaması acayip moralimi bozdu. Rx8 benim uzun yıllardır hayalim ve gün geçtikçe ne yazık ki uzaklaşıyorum  

😂 umarim tum piyasa durulur ve su anki fiyatlar diger arabalarin fiyatlari ile karsilastirildiginda makul seviyeye gelir ve isteyen herkes bu arabaya sahip olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi abi bizim burda birisi 2009 rx8 almış kapıda o durdukça benim içim gidiyor kar kış dışarda durdu diye. Dün yine gördüm tarifi olmayan duygular içerisinde kalıyorum her görüşte 😁

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, RotaryPower :

Vallahi abi bizim burda birisi 2009 rx8 almış kapıda o durdukça benim içim gidiyor kar kış dışarda durdu diye. Dün yine gördüm tarifi olmayan duygular içerisinde kalıyorum her görüşte 😁

plaka ne?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyatlar uçmuş tabi. ablam bu hafta içi 244 bin liraya 2019 model 20 bin km'de mini cooper alıyor. mazda cx3'e ikna edemedim. 244 bin liralık arabada bluetooth falan yok:). yazacak bir sey bulamayınca katlanır ayna geri park sensörü falan yazmışlar. tam rezillik. 

244 bine ne mazda 6'lar alınır valla düşündükçe insan bi tuhaf oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...