Jump to content

Mazda 323 Bagaj Kapağı Kapanmıyor

Mazda323-
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese mazdalı  günler. Arkadaşlar benim sorunum bagajı içeriden açıyorum ancak dışarıdan kapatmak istediğimde kapanmıyor geçende  yaşadım içerideki düğmeyle oynadım kapandı donmuş herhalde dedim bugünde aynı sorunu yaşıyorum Bolu’da oturuyorum malûm kar falan yağdı yaşayan çözüm bulan var mı kapaktan dili kontrol ediyorum yine olmuyor içeriden açık bagajı açmaya çalışıyorum ses geliyor halatta bi sıkıntı yok ancak kapanmıyor ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buz çözücü sprey var para durumum şuan iyi değil tam nereye uygulayacağım ya da farklı bi çözümü var mı daha önce yaşadığımda içerideki düğmeden kontrol edip kapatmıştım abi sıcak bi yere bıraktım şimdi otoparkta duruyor Akşam tekrar deneyeceğim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Mehmet Özdemir :

akşam değil de öğle tatilinde falan dene bence. yine donmuş bir kilitle karşılaşma 

Şuan otoparkta orda denicem 4 saat oldu çözülmüştür diye düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Bu tip işler için en iyisi WD 40 galiba bi aralar arabamın kapı kilitlerine Würt ün yağlayıcısını sıkmıştım bakıyorum sağuklarda oda biraz yoğunlaşıp donuyor kilitler zor hareket ediyor yakın zamanda söküp temizleyici ile yıkadıktan sonra wd 40 sıkacağım senin durumda yoğunlaşan bir yağlayıcının etkisi olabilir daha önce yağlanmış ise.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...