Jump to content

Satılık 2012 Mazda3 Impressive

M.E.G

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar sıfırdan beri sahibi olduğumuz aracımızı model yükseltmek için satma kararı aldık.

Araç 2012 model, Otomatik, Simli beyaz renk, makyajlı kasa, 61.750 km de, servis bakımlı ( 62 bin bakımı yapılmadı), hata, boya, kaza vs hiç bir şeyi yoktur. Herşeyi orjinal sıfır gibidir. Fotoğraftan da görüleceği gibi tamponun sağ alt köşeleri çizilmiş hiç ellemedim boya falan yok hiç biryerinde.

Aracı Kocaeli Haldızlardan sıfır aldık.

Alırken; Landirenzo LPG, multimedia sistemi, yan marşpiyeller, sonax cam filmleri, ön kaput koruma filmi yaptırdık. Aracı alacak arkadaşa teybin orjinali de verilecektir. 

Yazlık ve kışlık lastikleri mevcuttur verilecektir. 

Bilgi almak için konuya veya Dm den yazabilirsiniz. Forumdan ilgilenen arkadaş olmazsa ilana koymayı düşünüyorum.

Fiyat : 105 bin TL.

0BBAD12B-6B56-457C-9113-AA6D96DA4142.jpeg

13526E16-D524-4793-BA4B-ACC202710C38.jpeg

B9B3CFFA-8F68-40B7-B67F-F5D9EF1F1203.jpeg

859F1147-9DE7-468D-8DCF-AFD5AE679E2A.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Mehmet Özdemir :

hayırlı satışlar mustafa :) bizim biradere alacağımızda 75 çok demiştik diye hatırlıyorum, keşke o zaman alsaymışız :D

Admin ben sana al demiştim :) Türkiye deki nadir Mazda3 lerden biridir temizlik ve km olarak. Piyasada satılan araçlara bakınca eder diye düşünüyorum. Pazarlık tabiki yapılır :) 

multimedia sistemi 2000 TL

Orjinal teybini vercem 2000 Tl

Orjinal marşpiyel 2500 TL

Conti TS850 kışlık lastik 1500 TL

Sonax cam filmi 1000 TL

Kaput koruma filmi 500 TL

LPG 3500 TL

Kauçuk paspas 250 TL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, tansu87 :

Bu kasaya serviste multimedya mı takıyorlardı? Merakımdan soruyorum. Üstteki radio ekranında navi system yazıyor. 

Haldızlar navinin bayiliğini yapıyordu. Erzurum serviste takıyor çoğu servis takıyor multimedia.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, M.E.G :

Haldızlar navinin bayiliğini yapıyordu. Erzurum serviste takıyor çoğu servis takıyor multimedia.

Markası ne, yani mazdaya özel bir şey mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, tansu87 :

Markası ne, yani mazdaya özel bir şey mi? 

İlk defa mı multimedia sistemi görüyorsunuz anlamadım ki :) Google da yazarsanız bir çok firma araçlara özel üretiyor Navimex, Navitech v.b. Haldızlar da bayilik almış sıfır araçlara veya sonradan taktırmak isteyenlere takıyordu o dönem. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat normal ya 105 olmaz 100 olur ama 95  felan cok dusuk

Adam 2008 civice 90 milyar istiyor gittik baktik arkadasa hemde 150 binde  ici hep sigara yanigiydi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, M.E.G :

İlk defa mı multimedia sistemi görüyorsunuz anlamadım ki :) Google da yazarsanız bir çok firma araçlara özel üretiyor Navimex, Navitech v.b. Haldızlar da bayilik almış sıfır araçlara veya sonradan taktırmak isteyenlere takıyordu o dönem. 

İos carplay var mı mesela?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, ozgur35 :

Fiyat normal ya 105 olmaz 100 olur ama 95  felan cok dusuk

Adam 2008 civice 90 milyar istiyor gittik baktik arkadasa hemde 150 binde  ici hep sigara yanigiydi

Fiyat olarak çok fazla olduğunu düşünmüyorum. Geçen hafta 2010 model 90 bin km de 4 parça boyalısı 89 a satıldı. 

Civicleri geçtim 2012 honda jazz lar 100-110 istiyor. Gayet makul fiyat bu temizlikte araç için. 

3 dakika önce, Arabalar :

Çok temiz bir araç. Hayırlı satışlar dilerim.

Teşekkürler abi, değerini bilecek birine gitmesi dileğiyle :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Satana da alana da hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Sorması ayıp ne kadara gitti üstad?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Mazdarati :

Satana da alana da hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Sorması ayıp ne kadara gitti üstad?

102,5 ‘ a gitti... Farklı bi bağımız vardı, üzüldüm..

2 saat önce, ozgur35 :

Hayirlisi olsun

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, M.E.G :

102,5 ‘ a gitti... Farklı bi bağımız vardı, üzüldüm..

Teşekkürler

Abi sizde mazda 6 mi yeni kasa profil resmi o da. Yakiti nasil acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, ozgur35 :

Abi sizde mazda 6 mi yeni kasa profil resmi o da. Yakiti nasil acaba

Mazda6 vardı forumdan Yunus kardeşimize sattım, fotosu kaldı öyle :) yakıtı 1.5 mazda3 lerle hemen hemen aynı. Şehir dışı 120 sabit 6-6,5, şehir içi 8,5-9 yakıyordu. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...