Jump to content

Mazda 323f 1.8 hakkında

canissarius123
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaş öncelikle merhabalar forumunuzun yeni bir üyesiyim. Başlıkta belirttiğim aracı almayı düşünüyorum araştırmalarım sonucu net bilgilere ulaşamadım. Araç 320 bin km de 1990 model sahibi 32 bin TL fiyat çekiyor kozmetik olarak araç temiz gözüküyor ama aklım bu km de bir araca 32 bin TL verilir mi sorusunda. Bir de fiyatta pazarlık yapar da düşürsem bile bu motorun rektifiyeye ihtiyacı olur mu ya da motor patladı diyelim bu uzun veya kısa vadede zaten başıma gelebileceğini düşündüğüm bir şey bu durumda ciddi emek, para ve mesai sonucunda 2.0 VTEC motoru swaplayabilir miyim yoksa sonunda emeğim ve param boşa mı gider? Uzun tuttuğum için kusura bakmayın ilk arabam olacak ve öğrenciyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Galiba 1999 model yazacaktiniz.    Gercekten 1990 modelse kesinlikle o parayi vermeyin. 2004-2005 clio alin daha iyi. 

99 modelse araba kesin guzeldir. Fiyat biraz yuksek. 

Eger lpgliyse motor subaplari degismisse ve hararet vb seyler yoksa  size motordan yana masraf acmasi uzak ihtimal.

Su hortumlarinin ek yerlerine, genlesme kabina vs bakin. Rolanti de duzgunse tamamdir. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Lupara :

Galiba 1999 model yazacaktiniz.    Gercekten 1990 modelse kesinlikle o parayi vermeyin. 2004-2005 clio alin daha iyi. 

99 modelse araba kesin guzeldir. Fiyat biraz yuksek. 

Eger lpgliyse motor subaplari degismisse ve hararet vb seyler yoksa  size motordan yana masraf acmasi uzak ihtimal.

Su hortumlarinin ek yerlerine, genlesme kabina vs bakin. Rolanti de duzgunse tamamdir. 

Hocam araba 90 model gümrükten alınmış link paylaşmak yasak herhalde ama sahibindende 1.8 gt kategorisindeki tek araç kırmızı pop up farlı ben sırf bu kasanın naif görüntüsü için almak istiyorum yoksa motor alacağım ama piyasası ne bilmiyorum 32 bin TL bana da çok gelmişti ama acaba bir koleksiyon değeri mi var diye düşündüm 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ulkede tek ise fiyat azdir coktur demek zor. 
Sizin keyfinize kalmis. Ekonomik durumunuz iyiyse ve araci alma sebebiniz ayagimi yerden kessin degil de, keyf almak sa alin gitsin. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...