Jump to content

Satılık 18” Jant Takımı

hkaleli

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hayırlı satışlar. Fiyat belirlemekte herkes özgür tabi ama naçizane tavsiyem ürünün sıfır fiyatını araştırıp ilan vermeniz. 

Servis fiyatı 600 tl civarında olması lazım yenisinin. O da 2400 tl gibi bir meblağ yapıyor. 

Satışınızı kolaylaştırma açısından sizin için daha faydalı olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, hkaleli :

İlginç 😀 Yozgattan bir arkadaş göndermişti.Onun BL kasaymış olur mu olmaz mı diye. 

Ben 950 diye biliyorum

Adı Uğur mu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, hkaleli :

İlginç 😀 Yozgattan bir arkadaş göndermişti.Onun BL kasaymış olur mu olmaz mı diye. 

Ben 950 diye biliyorum

Geçen 2019 içinde bir arkadaşa sorduk, mazdabutik ve yetkili servis gönen otomotiv in online satış sitesinde de şuan söylediğim fiyatlarda.  Sadece hazır stok yok görünüyor. Gören otomotiv sitesindeki fiyat hatalı ise @okkko doğru bilgiyi verebilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi benim araç makyajlı fakat üzerindekiler makyajsız kasa jantı Okan Bey ile görüştük ilginç bi durum var Kendisi de şaşırdı..Gören den makyajlı jant istettim.Bekliyorum ve ödememi 936,63₺ olarak yaptım.

8EFC49C2-0246-4183-B09C-C580B8DB43C9.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alla allah. @hkaleliBi yerde bi yanlışlık var o zaman. Farklı bir kod veya atladığımız bir şey mi var acaba.. 

https://store.gorenotomotiv.com.tr/index.php?route=product/product&product_id=394&tag=l+Aksesuar&sort=rating&order=ASC&page=2

Link 2 jant için fiyat veriyor. Miktar 4 yapılınca da ödeme sayfasına kadar ilerliyor. Bizim aldığımız fiyata da yakın olunca doğru fiyat budur diye düşünüyorduk. Cidden merak ettim şimdi. Makyajlı olarak isttettiğiniz jantın fiyatı farklı olabilir mi. Makyajlı ve makyajsız fiyat farkı olabilir belkide. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, ibrasoft :

Alla allah. @hkaleliBi yerde bi yanlışlık var o zaman. Farklı bir kod veya atladığımız bir şey mi var acaba.. 

https://store.gorenotomotiv.com.tr/index.php?route=product/product&product_id=394&tag=l+Aksesuar&sort=rating&order=ASC&page=2

Link 2 jant için fiyat veriyor. Miktar 4 yapılınca da ödeme sayfasına kadar ilerliyor. Bizim aldığımız fiyata da yakın olunca doğru fiyat budur diye düşünüyorduk. Cidden merak ettim şimdi. Makyajlı olarak isttettiğiniz jantın fiyatı farklı olabilir mi. Makyajlı ve makyajsız fiyat farkı olabilir belkide. 

En doğrusu bu olmalı 👍

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...