Jump to content

Arka Stoplar

323-Black
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

En güzeli sen kendin sökeceksin,eline bir siyah boya,birde küçük sünger parçası alıp ters tarafına küçük darbelerle siyah boyayı dokunduracaksın  :) hem basit hemde maliyetsiz bir işlem  :) bu saatte anca bu kadar fikrim geldi  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

piyasada özellikle stop boyası diye satyılan boyalardan al normal sprey boya alırsan iyi ışık vermez

500 ml lik motip marka sprey stop boyası ortalama 25 ytl civarında ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

evet sprey kutularda transparan stop boyaları var, onlarla kendin boyayabilirsin. stopları sökebilirsen daha iyi olur ama sökemezsen de stopların çevresini gazete kağıdıyla iyice kapatırsan ve boyayı akma yapmayacak şekilde düzgün yapabilirsen de bu iş olur.

benim elim yatkın değil, yapamam diyorsan herhangi bir oto boyacısına gidip 20-30 liraya yaptırabilirsin işçiliğini.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

e o zaman ben de son bir ekleme yapayım; her ne kadar transparan boya olsa bile stopları boyaman demek ışık miktarında azalma demek. arkadan gelenlerin senin stoplarını iyi görebilmesi için boyayı çok ince bir tabaka yaptır. boyayı daha sonra çıkartmak için sentetik tinerle silebilirsin ama plastiğin parlaklığı gidiyor, mat bir şekle dönüşüyor bilgin olsun ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşım hiç tavsiye etmem pişman olursun.Yaptırma bence. Şu aralar hem karartma stoplar moda değil.İyi düşün.Yeniden stop almak zorunda kalırsın O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aga bence stoplara transparan folyo cek kırmizi cok cekici oluo sinyaller falan can alıcı yanıo maliyetide fazla degil folyoyu 5 10 ytl alırsın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

mustafa abiye bi kutu sigara al boyar :D yada merdaneyle kafasına vur o şartlanır aynı anda emir almaya istediğini yaptırırsın:D

benden tüyo aldığını çaktırma :D

abi mustafa abi kimkine ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim stoplar mat tampon boyası ile boyalı en kısa zamanda transparan yapacam :D aklım çıkıyor arkadan gelen birisi benim arabayı tek kapı yapacak diye  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaza esnada biri arkadan sana çarpınca ne olur acaba.Karşı tarafın sürücüsü boyandığını fark ederse onun için avantaj olurmu şikayet ettiğinde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...