Jump to content

Mazda3 için orijinal dış aksesuarlar

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 113
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

16

• MuRDoC_111

13

• M.E.G

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

resimlerdeki spoiler yok bulamadık galiba hic ses cıkmamıs..

neyse mz3 icin yan sport ayna fiyatını sorayım ben o zaman.. ürün kodu: BP4K-V3-600

GetImage?imageId=445B25AF6A524AB38B01C3B718E57868

Bu aynanın fiyatı KDV hariç 502,42 YTL.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biran Abi işte bana lazım olan parçalar bunlar, bi bulabilsem, yapılması zor değil aslında, aşağı yukarı her markaya yapıyolar ama mazda 3 e yapmıyolar işte :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Efe yukarıdakiler Mazda3 için olan parçalar değil mi zaten? Ben acaba benim arabaya bu kapı kollarının krom çerçevesini alsam nasıl olur diye düşünüyorum..Atla deve değil 15-20$ a mal oluyor herhalde onlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim içerden kapı açma kolları mat krom sizdekiler nasıl ???

Kollar krom ama ben çerçevelerini diyorum krom yapsammı. İlk resimdeki çerçevelerden.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Efe yukarıdakiler Mazda3 için olan parçalar değil mi zaten? Ben acaba benim arabaya bu kapı kollarının krom çerçevesini alsam nasıl olur diye düşünüyorum..Atla deve değil 15-20$ a mal oluyor herhalde onlar.

Evet abi ucuz bişi zaten de satan yok, getirtmek lazım ebaydan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Fiyatlar uygunmus . Ben Sedan Ön spor tampon düsünüyorum . Boyali veya boyasiz olarak fiyati ne olur acaba ögrenebilirmiyim. Yada ben ilerleyen günlerde ararim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Selamlar

2009 mazda3ün egsoz borusunu çok alelade yapmışlar

Kromaj bi eksoz borusu takmayı düşünüyorum

nasıl yapıyorlar kaynakla mı yoksa sıkı geçme tarznda mı?

Fİyatları ne civarda?

Nerde yaptırmak lazım ?

Bir de kromaj kapı kolu da çok hoşuma gitti  metropol grisine çok yakışır eminim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kromajı sıkıştırıp vidalıyorlar bildiğim kadarı ile. Sanırım hafifte kesiyorlar o eğriliği almak için.

Arkadaşlar fiyat verirler ama çok ahım şahım birşey olduğunu sanmıyorum. Bülent (uyumsuzelement) isteyebileceğin birçok şeyi yaptı bildiğim kadarı ile o bilgi verecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Kromajı sıkıştırıp vidalıyorlar bildiğim kadarı ile. Sanırım hafifte kesiyorlar o eğriliği almak için.

Arkadaşlar fiyat verirler ama çok ahım şahım birşey olduğunu sanmıyorum. Bülent (uyumsuzelement) isteyebileceğin birçok şeyi yaptı bildiğim kadarı ile o bilgi verecektir.

buyrun benim :D :D

ben 15 ytl ye aksaraydan almıştım eksozun üzerine geçirip bir vida attık iş bitti :D

fiyatları 15 ytlden -300 ytlye kadar değişiyor ama ben aldığım üründen oldukça memnunum sonuçta şekil önemli kromaj zaten zamanla eksozun attığı isten dolayı kararıyor.

kromaj kapı kolları çift taraflı bant gibi bişeyle tutturuluyor bildigim kadarıyla bende galaksi griye getirtmeyi düşünüyorum sanırım renklerimizde çok benzer tonda

ayrıca krom kapı eşikleri, spor pedal kiti,tavan spoileri,shark anten angel eyes vs temin edebiliriz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...