Jump to content

Mazda3 için orijinal dış aksesuarlar

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yalnız arkadaşlar boyalı deyip geçiyorsunuz ama birinizin aracı gümüş, birinizin titanyum, benim bildiğim bunların her ikisinin de 3-4 tonu var, bence boyasız alıp, mahallindeki servise boyatın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 113
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

16

• MuRDoC_111

13

• M.E.G

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Yalnız arkadaşlar boyalı deyip geçiyorsunuz ama birinizin aracı gümüş, birinizin titanyum, benim bildiğim bunların her ikisinin de 3-4 tonu var, bence boyasız alıp, mahallindeki servise boyatın...

Benim araç siyah (16 W) abi.Buradaki servislere bulaşmak istemiyorum :)  2 gün geç gelsin boyalı gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim araç siyah (16 W) abi.Buradaki servislere bulaşmak istemiyorum :)  2 gün geç gelsin boyalı gelsin.

Siyahın da tonları var merak etme...:D Gözümle gördüm kartelayı....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Benim bildiğim yeterli olmuyor, ustanın araba üzerindeki rengi görerek boya karıştırması daha sağlıklı...

özellikle yanar dönerli renklerde şart rengi görmesi zira servislerin dediğine göre aynı boya kodlu araçlarda bile farklılık olabiliyormuş açıklamaları da şu; fabrika atıyorum 300 lt boya hazırlıyor bu boyadan da yine atıyorum 100 araç çıkıyor bunların hepsi aynı ton lakin 2. parti araçlar farklı tonda olabilir  diyolar ne kadar reçeteyi doğru hazırlarsan hazırla fark olur diyolar
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Shark anten rengi tam aracın rengine uydu.Şanslıydım demek ki :) Panjurda da şansımı denemek istiyorum :D

siyah deilmi seninki??? sıkıntı olmaz onda pek
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tolga Bey, 2006 Mazda3 sedan, spor ön panjur (boyalı) için, orjinal ve poliset fiyatlarınızı aktarabilir misiniz ?

1 tanede benim için 2005 Mazda3 sedan, spor ön panjur (boyalı) için, orjinal ve poliset fiyatlarınızı aktarabilir misiniz

Tolga Bey' in dikkatine :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...