Jump to content

Mazda 323 HB Teknik Veriler (1991)

47erdem47
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tabii ki standartlardan bahsediyorum.10 saniyenin altına düşmez.Düz yolda.Ben kısa şanzımanla dahi düşemiyorum oynama olmayınca.Sizin aracınızın fiziğe meydan okuyan farklı bir yanı yokssa o da yapamaz.Verdiğiniz değerlerde araç 87hp ama 0-100 olması gereken gibi değil.Verilerde bir tutarsızlık var.Ayrıca 10.6 dan 9 a düşmek için hafif oynamalar yeterli olmaz.1 saniye için 10 hp den fazlası gerekir.Ayrıca teknik veri olarak yazılabilmesi için ölçümün ciddi yapılması gerekir.Rampa aşağı hızlanma ölçümü yapılmaz.Ben yapılan işlemleri iptal etmeden önce 8,9 sn de kalkıyordum hemde sedan ile.Nasıl gittiğine yabancı biri değilim bu arabanın.Ama normal bir 323 verdiğiniz değerlere kolay ulaşamaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Murat b

6

• 47erdem47

18

• X-Pace

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

werdiim deer dyno test sonucu 9,8 (17" jantlarla ) eer standart jantların olsaydı 13ler 9,3 le cıkabiliceğini solediler ona istinaden 9.3 yazdım eerb bosh car service yalan soyluosa bilemem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

werdiim deer dyno test sonucu 9,8 (17" jantlarla ) eer standart jantların olsaydı 13ler 9,3 le cıkabiliceğini solediler ona istinaden 9.3 yazdım eerb bosh car service yalan soyluosa bilemem

323 17 jantlarla kullanıyorsun ve de 9,8 sn valla iyi değer

ben bi ara 16 jant takmıstım arac öldü bitti sürünüyordu

ya ben yanlıs lastik taktım ya da sen tam ayarını tutturdun  ;D:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

meraklısı warsa buyursun denerz (trafie kapalı alanda ) :P 

bu arada şu anki jantlarn aarlıı 13 lerle nerdeyse ayni ... donus capı sadece %2 gibi ufakbi rakam arttı ki bu jantı alırken amac aracın yurumesi diil ozel gorunmesiydi . ki şans eseri spor bir jant olduğu icin boyutuna gore as olan ağırlığı performans kaybını engelledi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

walla once bi toparlamak lasm motoru brs yağ yakıo da :D forget piston fln getr de alalm bi turbo gt 3 garret fln :D:D

Yağ yakan araba iyi kaçarmış derler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ayıp ediosun kardeşim ben seni donatacam :D öle seni t3 fln kurtarmaz t28 veya t34 takarız ;) bi de bloğun içini güzel yaptık mı sen de ilk 500whp lik 323 olarak çıkarsın ;) seneye beraber gideriz draglara :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...