Jump to content

2011 model 2012 cikisli Mazda 3 aracim Satiliktir

ozgur35

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aracim satiliktir. 

2011 model 3 Mart 2012 trafige cikislidir. Ben ikinci sahibiyim 37 bin kmde 3 kasim 2016 da aldim. Suan arac 95 bindedir. 

Brc sektrant32 lpg Aralik 2016 da takildi 40 bin kmde Brc 2A muhendıslık ege bolge bayıde takıldıHer 7 bın kmde lpg fıltresı degıstırıldı. Surekli benzinde kullandim subablarda sikinti yoktur.

Llumar marka komple cam filmi Mart 2019 da yapildi Atr serisidir 10 yil garantilidir.

Aracin bakimlari yetkili serviste yapildi 60 bin km ye kadar. 11 Kasim 2017 de Herterde Antfiriz Fl22 ve sanziman yagi ve sanziman filtresi degisti. Ocak 2020 de Varta aku degisti fren yagi motor yagı ve direksiyon yagi degisti. Mart 2020 de sag mootr kulagi, ön iki z rot ve Ngk marka iridyum buji degisti. Ekstra motor yag ve filtreler degisti. Ön balatalar Ate marka 2019 da degisti Ön iki disk  45 bin kmde degisti yetkili serviste degıstı. Lastikler Goodyear efg performans 40 hafta 2018 uretimi gecen sene degisti. Rutin 6 ayda bir motor yagini kendim degistim. 

Tramer olarak 2700 tl dir benden onceki sahibinden sol ön camurluk boyanmis. 

Aracin göğsunde erime ve  acilma yoktur. Direksiyon derisinde renk atmasi soyulma yoktur orijinaldir. Elfreni kötugu yirtik degildir tum ic trimleri sifirdir arka koltuklar hic kullanilmadi. Ön farlar kisa ve uzunlar niken marka led vardir ic aydinlatmalar komple lede cevırıdım makyaj aynaları dahıl.

Bakim urunleri hediye edilcektir Hava yag filtresi, V kayisi ve arka balata Trw marka. Bakimi gecen ay yapildi 6000 km vardir bakima. Fiyat 110 bin tldir pazarlik sunnettir Sifir km arac alicagim icin satiliktir

IMG20200129173441.jpg

IMG20191217103622.jpg

IMG20200429120041.jpg

IMG20200410174553.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

39 dakika önce, quiteguide :

Hayırlısı olsun, Özgür.

Tesekkurler abi niyetlendik heves ettik hayirlisi ise olur olmazsa mazdayla devam Cok seviom mazdayi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun, daha yenileri nasip olur inşallah. yalnız satış için zamanlama biraz sıkıntılı, izmir büyükşehire giriş çıkış yasak olduğu için ancak izmir içi alıcılar talip olabilir. bu durumda alıcı sınırlaması olacaktır. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayirli satislar. 
Benim gorusum bu devirde zorunlu olmadikca yada baska bir yatirim yapilmayacaksa bir sey satilmamali. Mal paradan daha degerli. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Mehmet Özdemir :

hayırlı satışlar özgür

Eyw abi Vazgecebilirim Suan korona nedeniyle fabrikalar kapaliymis bayilerde arac yok  Agustosa kadar gelmez dediler Agustosta da baya zamli fiyattan gelirmis O da gelirse abi yilbasina bile gelmiyebilir dedi bayiler Satis aslinda suan mantiksiz duruyor kaldirabilirim ilandan 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, ozgur35 :

Eyw abi Vazgecebilirim Suan korona nedeniyle fabrikalar kapaliymis bayilerde arac yok  Agustosa kadar gelmez dediler Agustosta da baya zamli fiyattan gelirmis O da gelirse abi yilbasina bile gelmiyebilir dedi bayiler Satis aslinda suan mantiksiz duruyor kaldirabilirim ilandan 

Zamanlama çok uygun değil gibi görünüyor.

Tabiki sizin kararınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, ozgur35 :

Mx5 veya dizel M3 düşünuyom abi  bakalim hayirlisi

Hayırlısı olsun tabiki. İkiside güzel araç 👍 Zevk için alacaksan mx5 1 adım önde :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...