Jump to content

Mazda CX-3 Parça Kodu

ResulAldrmz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar... Mazda cx 3 aracımın ön tampon bölgesinde bulunan gri küçük bir parça arayışındayım ve tr de fiyatı yüksek olduğu için yurt dışından getirtmeye karar verdim. Parça kodu nerede yazar acaba yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhabalar. aşağıdaki linkte cx 3 tamponu, parça çizimi ve ön tampon elementlerinin parça parça tanıtımı ve kodları mevcut.

aracı doğru mu seçtim bilmiyorum ancak model ve tip olarak (touring, sport vs.) sizin araç ile benzer değilse ana sayfadan tekrar model filtrelemesi yaparak doğru ön tampon önizlemesini görebilirsiniz. aracın komponentlerine tam olarak hakim olamadığım için emin olamadım o yüzden görsel ve parça listesini içeren linki aşağıya bırakıyorum.

https://www.mazda-parts.com/v-2016-mazda-cx-3--touring--2-0l-l4-gas/body--bumper-and-components-front

ilk 8 parçadan sonra dış kaporta parçaları listeleniyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18.06.2020 at 12:11, ResulAldrmz :

Merhabalar... Mazda cx 3 aracımın ön tampon bölgesinde bulunan gri küçük bir parça arayışındayım ve tr de fiyatı yüksek olduğu için yurt dışından getirtmeye karar verdim. Parça kodu nerede yazar acaba yardımcı olur musunuz?

parçanın bi fotoğrafını  nettenbulup gönderirseniz

bir de şase verirseniz, 

müsait bi zamanda sistemden aracınıza ait parça koduna bakabilrim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...