Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Tarahumara

Satılık 2015 Mazda 3 Power Sense Deri 37.000 km

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tarahumara

Evet, bir maceranın daha sonuna yaklaşıyoruz. Yeni bir Mazda modeline kavuşmak için aracımı satıyorum. İlgilenen olursa ilan linkini aşağıda bulabilirsiniz. Arabanın içinde ya da dışında çizik dahi yoktur.

50062212707_c0f178fb3c_k.jpg

50062213827_b7cca54a77_k.jpg

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-emsalsiz-temizlikte-mazda-3-power-sense-extrali-836927158/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Sıfır alınsa bu kadar temiz olmaz. Hepimiz şahidiz 😂

Hayırlı satışlar Ömer, inşallah gönlüne göre de bulursun aradığın aracı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar

Gerçekten yenisinden de donanımlı tertemiz bir aracınız var

umarım planladığınız gibi satar ve dilediğiniz aracın sahibi olursunuz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Renegade

Herşeyin hayırlısı. Gönlünüze göre olsun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa Yılmaz

Hayırlı satışlar gönlünüze göre olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ediz07

alan kişi baya şanslı olacak, hayırlı satışlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

çok güzel araç ömer, hayırlı satışlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Ömer'cim hayırlısı olsun kardeşim.

2011'den beri forumdayım,  iddia ediyorum forumda satılığa çıkan en temiz Mazda senin guzu diyebilirim.

Aracı temizletirken daha doğrusu temizlerken demeliydim :) o nasıl biz özen, titizliktir kaç kez şahit olmuşumdur.

Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun. Çok şanslı olacağı hiç şüphesiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
9 dakika önce, İlhan :

Çok şanslı olacağı hiç şüphesiz.

Ama araca @Tarahumara gibi bakabilecek mi orası meçhul 😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
Şimdi, Burak :

Ama araca @Tarahumara gibi bakabilecek mi orası meçhul 😂

Bu duruma da çok eminim, mümkün değil bakamaz, ilgilenemez. Aracı alan şanslı ama Ömer'in guzusu Ömer'den sonra "Şanssız" :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Hayirlisi olsun 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara
Bir saat önce, İlhan :

Ömer'cim hayırlısı olsun kardeşim.

2011'den beri forumdayım,  iddia ediyorum forumda satılığa çıkan en temiz Mazda senin guzu diyebilirim.

Aracı temizletirken daha doğrusu temizlerken demeliydim :) o nasıl biz özen, titizliktir kaç kez şahit olmuşumdur.

Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun. Çok şanslı olacağı hiç şüphesiz.

Ben elimden geleni yaptım abi. Artık alan kişinin insiyatifinde. İster iyi bakar, ister at arabası gibi kullanır :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ibrasoft

Hayırlısı olsun Ömer. 
Gönlüne göre bir araç bulursun umarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

hayırlı satışlar, sonraki araç sıfır olacaksa sorun degil ama ikinci el olacaksa allah kolaylık versin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara
3 dakika önce, Katil Balina :

hayırlı satışlar, sonraki araç sıfır olacaksa sorun degil ama ikinci el olacaksa allah kolaylık versin. 

Teşekkürler. 0 olmasa da, 0 a yakın bir şey bakıyorum. Hele bir satalım şu aracı önce hayırlısıyla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
Bir saat önce, Tarahumara :

Teşekkürler. 0 olmasa da, 0 a yakın bir şey bakıyorum. Hele bir satalım şu aracı önce hayırlısıyla.

hocam dün ankara yetkili servis herter'e boya işi için gidince 0 suzuki swiftlere de baktım. araç biraz daha donanımlı olsa alıp gelirdim herhalde. üstelik ellerinde araç var, 150 binlere satılan hurda  civic'leri görünce 150 bine 2020 0 swift cok daha mantıklı geldi bana. ama C sınıfından -eski de olsa D sınıfına geçeyim derken B sınıfına düşmek saçma geldi tabi. eldeki tavuk dışardaki kaza yeğdir diyip durdurdum kendimi. 

herkes için hayırlısı olur inşallah.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Tarahumara abi hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Üst segmente geçilmeyecekse bu aracı satmak yazık olur. :)

Şu piyasada eğer araç fiyatıyla başabaş bir 0 araç alınacaksa yerli üretimler Corolla, Civic, Megane bulunabiliyor ancak. Corolla Flame X Pack, Corolla Passion ve Civic'in en üst donanımında ancak Power Sense ile eşdeğer güvenlik donanımları var. Corolla 1.6 benzin otomatik Flame X Pack ve Passion'da şerit takip, yaya algılamalı fren destek, adaptif hız sabitleyici bulunuyor. Hibritlerin hepsinde şerit takip, adaptif hız sabitleme standart.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara
3 saat önce, Mutlu Tekir :

Tarahumara abi hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Üst segmente geçilmeyecekse bu aracı satmak yazık olur. :)

Şu piyasada eğer araç fiyatıyla başabaş bir 0 araç alınacaksa yerli üretimler Corolla, Civic, Megane bulunabiliyor ancak. Corolla Flame X Pack, Corolla Passion ve Civic'in en üst donanımında ancak Power Sense ile eşdeğer güvenlik donanımları var. Corolla 1.6 benzin otomatik Flame X Pack ve Passion'da şerit takip, yaya algılamalı fren destek, adaptif hız sabitleyici bulunuyor. Hibritlerin hepsinde şerit takip, adaptif hız sabitleme standart.

Teşekkürler. Bir üst segmente geçmeyi düşünüyorum kısmet olursa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara

İyi niyetleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Aracı bu sabah itibariyle satmış bulunmaktayım. Yeni alan arkadaşa hayırlı olsun. Kendisi de foruma üye olan @BahtsizWampir arkadaşımız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...