Jump to content

Shark Fin anten

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

7

• Ali

9

• sudef

16

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

ben o yüzden evlenmeden herşeyi halledeyim diye hızla devam ediyorum çalışmalara tavan spoilerim geldikten sonra bi marşbiyeller kalıyo geriye :D :D

Ne yaptıysan yanına kar valla,bence elini çabuk tut! :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ne yaptıysan yanına kar valla,bence elini çabuk tut! :)

son sürat hallediyoz hazirana düğün var sonrasında guzuya tek çöp taktırmaz valla hatun zaten araban benden kıymetli diip duruyo :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Neden sordum ? Kullanıyorsa ve farkı görse en kısa zamanda xenon a ikna olur ;) Bu arada Allah acil şifalar versin

Sağolasın önemli birşey değil şükür,xenon menon valla resimlerden de herbişeyi gösterdim ama ı ııh... >:(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sağolasın önemli birşey değil şükür,xenon menon valla resimlerden de herbişeyi gösterdim ama ı ııh... >:(

geçmiş olsun

bence sen resim degil xenonlu bi araçı canlı göster fikri değişir hemen ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

son sürat hallediyoz hazirana düğün var sonrasında guzuya tek çöp taktırmaz valla hatun zaten araban benden kıymetli diip duruyo :D :D

Geçmiş olsun diyelim kardeş ne yapalım senide kaybettik demek ki,ama hala vaktin var! ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Geçmiş olsun diyelim kardeş ne yapalım senide kaybettik demek ki,ama hala vaktin var! ;)

buraya kadarmış abi,kaderim deyip çekecem artık :geyik: :geyik:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Murat abi yengeyi de foruma üye yap, o zaman fikri değişir

aman sakın haaa ben moderatör yetkimi kullanıp banladımda azcık rahat ettim :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

buraya kadarmış abi,kaderim deyip çekecem artık :geyik: :geyik:

Şaka şaka allah mesut bahtiyar etsin sen geç bile kalmışsın benim büyük kız 10,küçüğü 2.5 yaşında varmı onlar gibisi,senin çocuklar sana dede demez inşallah :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Şaka şaka allah mesut bahtiyar etsin sen geç bile kalmışsın benim büyük kız 10,küçüğü 2.5 yaşında varmı onlar gibisi,senin çocuklar sana dede demez inşallah :)

ben babama dede demediğime göre ( babamın evlendiği yaştayım 3 aşagı 5 yukarı )  :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hanım şu an biraz rahatsız düzelir düzelmez direksiyona geçecek,ben o halde o arabaya binmem diyo valla,boynumuz bükük ne yapalım :-[

Geçmiş olsun.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...