Jump to content

Mazda CX-3'e Remaps (Çip-Yazılım-Overclok adına ne diyorsanız) Tecrübem

Fotifoti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Çok kısa bir süre de olsa cx-3'ü yazılım ile kullandım. Kesinlikle yapılması gerektiğini düşünüyorum. Cx-3 tam bir kuzu postundaki kurt. Gidişi inanılmaz fark etti. 

@Servet pirimizin tavsiyesi üzerine bahsettiği firmayı ararken googledan yanlış firmaya gidip aslında doğru firmaya gitmişim :) 

https://www.remaps.com.tr/ Bursa bayisi "biz bu işin vakko'suyuz" dedikten sonra tav oldum zaten. işlem 2 saat civarı sürdü. Egr valfim bozuk olduğu için Elazığ'a dönüşte teklemeler başladı. Bir ara geçer gibi oldu, tekleme denemesi yaparken radara düştüm :D sonuç olarak Kayseri Bayisi Özdemir Bey'e giderek eski yazılıma geri döndüm. Tabiiki araba düzelmedi çünkü sorun yazılımda değildi. Sadece bariz hale getirmişti. @Zealot ustamızın katkısıyla teşhis konuldu. 

Eğer yazılım yükletecekseniz remaps.com.tr tavsiye ederim.  Hem aynı yere gitmek zorunda değilsiniz, hem verdikleri tüm taahhütlere uydular hem de araba uçuyordu resmen :) 

Hem Bursa (Salih) Bey, hem Kayseri (Özdemir Bey) bayisine teşekkürler tekrar .

• Beğen 2
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Mehmet Özdemir :

Bursa kayseri arası çipli kullandın yanlış anlamadıysam foti? Öyleyse epey pahalı bir tecrübe olmuş sana 

Yok Bursa-Elazığ-Kayseri yaptım :) Valla içimde kaldı, yeni cx3 alayım da ona da atacağım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Fotifoti :

Yok Bursa-Elazığ-Kayseri yaptım :) Valla içimde kaldı, yeni cx3 alayım da ona da atacağım :) 

Var mı ki öyle bir ihtimal ? 🤔

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Burak :

Var mı ki öyle bir ihtimal ? 🤔

Yeni ama o kadar değil tabi :) cx3'ü verip ne alayım? en mantıklısı cx3 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Önceki Tiguan aracıma yazılım yükletmiştim ve gayet de iyi performans vardı. Fakat cx3 için yazılımı hiç düşünmedim, zaten performansı iyi geldi bana fazlasına da gerek yok bence. Fakat aracın iç hacmi biraz küçük geldi ailemize satıp bir üst sınıf almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...