Jump to content

2. Nesil Mazda3 Eksik Plaka Lambası

Hgçevik
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İyi günler yeni aldığım 2006 mazda 3 aracımda plaka lambalığının komple olmadığını farkettim . Çıtasıyla birlikte almışlar/çalmışlar .. Bir de tavan çıtası kapakları yok . Nerden temin edebileceğim konusunda bilgisi olan var mı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MAZDA 2 DE 2007-2014 3 BK 2003-2008 BL 2009-2013 5 CR 2005-2010 6 CX7 CX9 için GJ6A-50-5A1 x1 Veya x2 Çatı Kapağı Damla Kalıp Trimi

[İşlem Ekran]

2,15 X1 ABD doları

Ürün özellikleri: 2 Adet

ben aliexpressten iki yıl önce 2 adet almıştım.  kontrol etmekte yarar var.

X1 veya x2 çatı kapağı damlama kalıplama Trim için MAZDA 2 DE 2007-2014 3 BK 2003-2008 BL 2009-2013 5 CR 2005-2010 6 CX7 CX9 GJ6A-50-5A1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, Renegade :

MAZDA 2 DE 2007-2014 3 BK 2003-2008 BL 2009-2013 5 CR 2005-2010 6 CX7 CX9 için GJ6A-50-5A1 x1 Veya x2 Çatı Kapağı Damla Kalıp Trimi

[İşlem Ekran]

2,15 X1 ABD doları

Ürün özellikleri: 2 Adet

ben aliexpressten iki yıl önce 2 adet almıştım.  kontrol etmekte yarar var.

X1 veya x2 çatı kapağı damlama kalıplama Trim için MAZDA 2 DE 2007-2014 3 BK 2003-2008 BL 2009-2013 5 CR 2005-2010 6 CX7 CX9 GJ6A-50-5A1

Çok teşekkür ederim . Plaka lambalığıyla ilgili bir tecrübeniz var mı ? Sanırım epey zor bir parça 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çin, alibaba  ve yerli parçacılarda çok pahalı arka plaka lamba takımı 1000 tl gibi, Ankarada çıkmacıları araştır, çok daha ucuza bulabilirsin.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28 dakika önce, Renegade :

çin, alibaba  ve yerli parçacılarda çok pahalı arka plaka lamba takımı 1000 tl gibi, Ankarada çıkmacıları araştır, çok daha ucuza bulabilirsin.

Yıldız sanayi yolu göründü öyleyse . Çok sağolun zahmet verdim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam aynı kasa bende de var, arka plaka lambalarım yoktu, sonra tamponun içine elimi soktuğumda lambalar oradaydı, tırnakları zayıf olduğu için içine düşmüştü bir bakın belki sizinkide oradadır.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, doganayomer :

Hocam aynı kasa bende de var, arka plaka lambalarım yoktu, sonra tamponun içine elimi soktuğumda lambalar oradaydı, tırnakları zayıf olduğu için içine düşmüştü bir bakın belki sizinkide oradadır.

O aklıma geldi baktım üstadım , tamponun içinde cam parçaları var . Ben çıtanın peşindeyim :) ışıkları bulurum bir şekilde ama çıta olmadan ne yapacağım bilemiyorum :( 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim çıta yok kayıp lambaları tutan klips gibi tırnaklar ile tutturdum size foto atayım pimpirikli yapınız yok ise dikkat çekmiyor. Bulmakla enerji harcamayın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20.04.2021 at 11:29, doganayomer :

benim çıta yok kayıp lambaları tutan klips gibi tırnaklar ile tutturdum size foto atayım pimpirikli yapınız yok ise dikkat çekmiyor. Bulmakla enerji harcamayın derim.

Ben onu sabitletirim problem olmaz üstadım. Lamba alsam sadece iş görür diyorsanız , zahmet olmazsa fotoğraf alabilirim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fotoğraf çekeceğim dediğim gün belimde sinir sıkışması oldu, eğilip kalkamıyorum kusuruma bakmayın o gün çekecektim ama bu talihsizlik geldi başıma :((

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, doganayomer :

Fotoğraf çekeceğim dediğim gün belimde sinir sıkışması oldu, eğilip kalkamıyorum kusuruma bakmayın o gün çekecektim ama bu talihsizlik geldi başıma :((

Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim . Acelesi yok , iyi olduğunuz zaman unutmazsanız beklerim :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Üstad daha yeni çekebildim, hala belde ki sıkıntı devam ediyor arabayı yüksek bir yere park edip çekebildim fotoyu büyütebilirseniz plaka lambalarının klipsli olduğunu görebilirsiniz

P_20210522_191915_1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Teşekkürler aracın ay sonunda muayenesi vardı işlerini koşturmakla uğraştım girebilmek anca aklıma düştü .. Oto elektrikçisi arkadaşım 2 led aldı göz almayacak şekilde parmak led dedikleri . Lambanın olduğu yere güzel bir şekilde montajladı , muayeneden de sıkıntısız geçtik . Hasta hasta size zahmet verdik teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18.06.2021 at 00:49, Hgçevik :

Teşekkürler aracın ay sonunda muayenesi vardı işlerini koşturmakla uğraştım girebilmek anca aklıma düştü .. Oto elektrikçisi arkadaşım 2 led aldı göz almayacak şekilde parmak led dedikleri . Lambanın olduğu yere güzel bir şekilde montajladı , muayeneden de sıkıntısız geçtik . Hasta hasta size zahmet verdik teşekkür ederim

ne demek hocam keşke daha fazla yarımcı olabilseydim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...